Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

1 more omthing free ve edifier x3 arasında kaldım

RagıpÇ

Üye
Uyhun fiyatlı, güçlü bass ve iyi bir müzik deneyimi istiyorum. Taktığımda da kulakta sırıtmasın yeter. Bu iki model harici önerilerinizi bekliyorum.

1 more ve edifier x3 arasında hangisini seçmeliyim.
Yardımcı olursanız sevinirim..

ysncno

Üye
hocam ben airfree kullanıyorum kutunun ve kulaklığının ergonomisi güzel fakat telefonu cebime koyduğum zaman seste kesilmeler oluyor. herkeste oluyor mu bilmiyorum ama bende öyle bunu düşünerek al.

Arkadaşlar merhaba. Bende bu iki model arasında kaldım. Birde hakii time modeli var aklımda. İlk önceliğim ses db seviyesi yüksek olmalı. Bu modeller bu özellikler karşılıyor. Ama hangisi daha mantıklı tam emin olamadım. Ses kalitesi ve kullanım süreside önemli tabi.

RagıpÇ

Üye
hocam ben airfree kullanıyorum kutunun ve kulaklığının ergonomisi güzel fakat telefonu cebime koyduğum zaman seste kesilmeler oluyor. herkeste oluyor mu bilmiyorum ama bende öyle bunu düşünerek al.
Edifier x3 siparişi verdim hocam beklemedeyim. Tasarımı daha hoş durduğu için tercihim oldu. Ses seviyesi ve temizliğine gelince bakacağım.. İyi günler