Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

400 TL bütçe

Emir Enes

Aktif üye
Bu fiyata kadar ses kalitesi iyi olan midler baslar tizer iyi olan baslari cok iyi olan silikonlu uzunda olabilir t19 fikkatmi cekti ama cok buyuk grldi biraz daha erganomik kulaklik hangisi simdiden teşekkürler

Emir Enes

Aktif üye
fye 8 güzel begendim ama çok büyük geldi başka hangi model olur

Altunf

Isınmaya Başlayan Üye
Anker p2 bakabilirsiniz o zaman daha küçük gibi, ama boyu küçüldükçe mikrofon ağızdan uzaklaşır onu da düşünmek gerek

Emir Enes

Aktif üye
Anker soundcore neo guzel gibi geldi erhonomisi nasildir kullanan varmi hosuma gitti bas teknolojisi falan olmasi blitzwolf un kutusu biraz buyuk ve kendiside iri geldi bu nasildir teşekkürler

Emir Enes

Aktif üye
Neo mu daha iyi p2 mi ses kalitesinde iki kulaklida hosuma gitti ama dokunmatik degiller maalesef ama yinede artilarina gore alinir

Emir Enes

Aktif üye
Bas up yok heralde p2 de cok kararsiz kaldim neo mu p2 mi

Emir Enes

Aktif üye
Enes hocam su üç model arasinda kaldim yardimci olursaniz sevinirim Taotronics SoundLiberty 79 anker p2 anker neo en iyi bas ve ses kalitesi hangisinde simdiden teşekkürler tronsmart spunky bunlara göre nasil cok kararsiz kaldim en iyi ses kalitesi hangisinde bas benim icin daha önemli ama diger midler tilzer olmadiktan sonra bogulduktan sonra anlami yok sizce en iyisi hangisi

Son düzenleme:

Alp

Üye
Blitzwolf fye 7 al kafan rahat olsun

Emir Enes

Aktif üye
üç model arasinda kaldim yardimci olursaniz sevinirim Taotronics SoundLiberty 79 anker p2 anker neo en iyi bas ve ses kalitesi hangisinde simdiden teşekkürler tronsmart spunky bunlara göre nasil cok kararsiz kaldim en iyi ses kalitesi hangisinde bas benim icin daha önemli ama diger midler tizler olmadiktan sonra bogulduktan sonra anlami yok sizce en iyisi hangisi

goldensnake28

Moderator
Yönetici
@Emir Enes Denemeden yorum yapmak zor ama şahsen ben P2 nin daha iyi olacağını düşünüyorum. Spunky modeline bulaşma bence.