Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

50 liralık ürün yerine 900+50 liralık ürün gönderilmesi

Katılım
10 Eyl 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Herkese merhabalar, yeni kaydoldum ve umarım yanlış yere açmıyorumdur konuyu... Başlıkta okuduğunuz üzere aliexpressten 50 liraya bir ürün aldım 15 gün olmuştu, kargo takibimde sorun vardı ve satıcı tarafından iki defa kodum değiştirildi. Bugün evime kutu geldi, sevindim ben de erkenden geldi diye fakat kutuyu açınca aldığım ürünün bir üst modelinden (tanesi 100 tl) tam 9 tane elde ettim ve asıl sorun şu ki bu gelen kargo bana önceki verilen kod ve şu an sistemde yazan kod değil. Yani, şu an sistemde hem benim kendi ürünüm kargoda gözüküyor hem de 9 tane ürünü benim adresime ek olarak yanlışıkla göndermişler. Kargo geldiğinde de herhangi bir gümrük şeyi de ödemedim çok garipdi, kurye abim virüslü olduğum için bıraktı kapıya kaçtı. Açıkçası dışarıya çıkamam ve kimseyle yakın temasa giremem. Elimde kutuyla satıcının mesaj atmasını bekliyorum. Satıcıya yanlış göndermişsiniz diye fotoğraflı mesaj yazdım, görmedi ve cevap vermedi henüz. İade videolarını izledim fakat o sipariş üzerinden tartışma açabiliyorsun ama benim öyle bir siparişim yok. Ben napıcam bu yanlış gelen kutuyla bilmiyorum ve başıma bir iş gelir mi, benden şikayetçi olabilirler mi, ne yapmayalım yazar mısınız? 18 yaşındayım, elin çinlisiylede uğraşmak istemiyorum hazır virüsle de uğraşırken.
 

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
Katılım
1 Eyl 2020
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Sizinle ilgili herhangi bir sorun olmaz. Problem tamamen satıcı ya da kargo şirketi ile alakalı. Satıcıyla iletişime geçmeyi tekrar deneyin. Covid pozitif olduğunuzu belirtin. Iletişime geçemezseniz ürünleri kullanabilirsiniz ne de olsa yapacak bir şey kalmıyor.
 
Üst