Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

9D ses kalitesi nedir ve aptx ve sbcden daha mi gelişmiş teknolojidir

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
selamın aleykum

aliexpresste bakınıyorken bazı kulaklıklar 9d ses teknolojisine sahip fakat aptx ve sbc aklıma geldiğinde almaktan çekindim size danışayım dedim bu 9d teknolojisi aptx ve sbc den daha mi üstündür bilenler varmıdır ve aşağıdakilerden hangisini bana tavsiye edersiniz

ve bana sbc aptx acc 9d stereo hifi en az 3000mah 10000mah bassı ve sesi çok çıkan ağırlıklı müzik için olacak kulak içi olan tam kablosuz kulaklık önerirmisiniz lütfen

tesekkurler

Son düzenleme:

goldensnake28

Moderator
Yönetici
9D ses muhabbeti tamamen pazarlama üzerine yazılan bişey bu tarz kulaklıkları almayın airpods çakmalarından pek farkları yok

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
9D ses muhabbeti tamamen pazarlama üzerine yazılan bişey bu tarz kulaklıkları almayın airpods çakmalarından pek farkları yok
peki öneri olarak neleri önerebilirsiniz sbc aptx acc 9d stereo hifi en az 3000mah 10000mah bassı ve sesi çok çıkan ağırlıklı müzik için olacak kulak içi olan tam kablosuz kulaklık olarak

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Belirttiğin özelliklere sahip bir kulaklık bulman zor biraz özellikle bataryası 3000-10000 mAh arası kulaklık bulman zor

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Bataryadan kısabilirim diyorsan Blitzwolf fye 8 modeline bak derim

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
ürün çakma öyle bir teknoloji yok 9d nedir Allah aşkına:D , aman diyim kalitesiz ve markası belli olmayan ürünlere para vermeyin kulağınıza takmayın ,
alın geçin mutlu olun ;) @anorian

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
ürün çakma öyle bir teknoloji yok 9d nedir Allah aşkına:D , aman diyim kalitesiz ve markası belli olmayan ürünlere para vermeyin kulağınıza takmayın ,
alın geçin mutlu olun ;) @anorian
bu biraz kulakta büyük duran tipten ben bundan ufak kulağa tam oturan yüze karşıdan bakılınca pek dikkat çekmeyen dışa taşmayanlarından istiyordum

videolarınızı izledim Tronsmart Spunky ve GT1 PRO arasında kaldım peki bu 2 sini baz alırsak bu üstte önerdiğiniz kulaklık arasında ne gibi farklılıklar var alsaydınız müzik için yüksek ses için çok iyi bass vurması için kulakta kaba durmaması için ve önemlisi aptx acc ve sbc hifi destekli hangisini önerirdiniz

ve diğer sorularım Tronsmart Spunky ve GT1 PRO modelleri yüksek ses ve bass verebiliyor mu ve aptx sbc ve acc destekleri var mi teşekkürler

veya bunlardan başka önerebilecekleriniz var mı yüksek ses ve yüksek bass için

goldensnake28

Moderator
Yönetici
bu arada şurayada baktım https://bluetoothrehberi.com/konu/tuem-tws-kulakliklarin-ses-seviye-db-testi.175/

db seviyeleri ytom t1 ve kz s1d için 86larda diğerlerinden yüksek tronsmart spunky beat modeli ise sadece 81 de kalmış acaba bu 86 81 arasındaki fark çok büyük mü

bende yüksek seviyede müzik dinlemek istediğimden bu 3 ü arasında kalabilirim ne dersİniz
5 desibellik bir fark çokta anlaşılmaz fakat Spunky Beat modelinin bazı kronik sorunları var (her kulaklıkta olmuyor fakat sorun yaşayan çok) sesin cızırtılı gelmesi ses kopmaları olabiliyor benim kullandığımda dahil

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
5 desibellik bir fark çokta anlaşılmaz fakat Spunky Beat modelinin bazı kronik sorunları var (her kulaklıkta olmuyor fakat sorun yaşayan çok) sesin cızırtılı gelmesi ses kopmaları olabiliyor benim kullandığımda dahil
yeni listem şöyle oldu

aralarında sadece dbsinin ne kadar olduğunu bilmediğim tronsmart onyx neo modeli var onuda inşallah @EnesOZEN test yapıp ortaya çıkarır

sizler hangisini önerirsiniz yüksek ses ve yüksek bass için olacak

ve bu çift dinamik sürücü ne demek oluyor yeni teknoloji sanırım

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Çift dinamik sürücü daha yüksek ses ve bass verir eğer yüksek bass ve yüksek sesli birşey arıyorsanız çift sürücülü modeller işinizi görür

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
Çift dinamik sürücü daha yüksek ses ve bass verir eğer yüksek bass ve yüksek sesli birşey arıyorsanız çift sürücülü modeller işinizi görür
önerebileceğiniz modeller var mı ama kulakta büyük kaba durmayan üstte önerilen gibi değilde kulak için olacak olan

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Çift sürücülü istiyorsanız SoundPeats TrueEngine SE modeline bakın derim diğerlerine göre daha küçük bir yapıda

anorian

Isınmaya Başlayan Üye
Çift sürücülü istiyorsanız SoundPeats TrueEngine SE modeline bakın derim diğerlerine göre daha küçük bir yapıda
Buda yine büyük kaba duruyor videodan inceledim ve yanlardan takılıyken bile ışıklar yanıyor. Sanırım Tronsmart Spunky Tronsmart Spunky Onyx Neo veya YTom T1 modelleri benim için uygun olacak ama çift dinamik sürücü yok bunlarda

Tronsmart Spunky Onyx Neo modelinin desibelini merak ediyorum keşke birisi açıklayabilse hatta sorayım bu modele sahip olan birisi desibelini ölçebilir mi inşallah @EnesOZEN daha önce cevaplar

Onur1530

Isınmaya Başlayan Üye
Buda yine büyük kaba duruyor videodan inceledim ve yanlardan takılıyken bile ışıklar yanıyor. Sanırım Tronsmart Spunky Tronsmart Spunky Onyx Neo veya YTom T1 modelleri benim için uygun olacak ama çift dinamik sürücü yok bunlarda

Tronsmart Spunky Onyx Neo modelinin desibelini merak ediyorum keşke birisi açıklayabilse hatta sorayım bu modele sahip olan birisi desibelini ölçebilir mi inşallah @EnesOZEN daha önce cevaplar

Onur1530

Isınmaya Başlayan Üye

Bende o modeli dusunuyorum aldinizmi acaba aldiysaniz memnun musunuz