Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Acil abi

Enes abi sana iki sorum var acil cevap verir misin abi AirPods var yurtdışında bi abi getirmiş satıyor orjinal sorguladım çıkıyor Appleda kutunda 10/2019 yazıyor 2019 da üretilmiş burda garanti kapsamına girer mi ürün açılmamış sıfır diğer sorunda bunu mu alayım yoksa paraya yazık etmeyim t7 mi alayım abi????

Altunf

Paylaşımcı Üye
Selam düşünürseniz elimde uygun fiyata Tronsmart Onyx Ace mevcut. Enes abinin de çok önerdiği bir kulaklık.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
@mehmet_yokus Replika AirPodslarda da olabiliyor o sorgulama kısmı. Orijinal bir ürünün seri numarasını kopyalayıp kutulara basabiliyorlar eğer alacaksan yanında AirPodslardan anlayan veya orijinal AirPods kullanan birini al yanına çünkü çok fazla var yurtdışı orijinal AirPods diye replika satan.

@mehmet_yokus Replika AirPodslarda da olabiliyor o sorgulama kısmı. Orijinal bir ürünün seri numarasını kopyalayıp kutulara basabiliyorlar eğer alacaksan yanında AirPodslardan anlayan veya orijinal AirPods kullanan birini al yanına çünkü çok fazla var yurtdışı orijinal AirPods diye replika satan.
Ben anlıyorum sesinden belli eder zaten ya bakıcam