Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Airdots pro2

Hünkarator

Isınmaya Başlayan Üye
Trendyolda şu an 200₺ gibi bir fiyatta. Sizce replika mıdır?977DBC6C-4CBA-49DF-854A-597A21785235.png

AkaKaya

Paylaşımcı Üye
Lütfen trendyoldan teknoloji urunu almayın alicaksanizda xiaomi olanlari kesinlikle almayin hepsi cakma satiliyor trendyolda teknolojik aksesuar dahi hicbirseyin (telefonlar meclisten dışarı) orjinal ve basliktaki gibi geldigini gormedim ama giyim uzerine cok iyi bir firma trendyol ama teknoloji konusunda uzak durun.

Hünkarator

Isınmaya Başlayan Üye
Lütfen trendyoldan teknoloji urunu almayın alicaksanizda xiaomi olanlari kesinlikle almayin hepsi cakma satiliyor trendyolda teknolojik aksesuar dahi hicbirseyin (telefonlar meclisten dışarı) orjinal ve basliktaki gibi geldigini gormedim ama giyim uzerine cok iyi bir firma trendyol ama teknoloji konusunda uzak durun.
Neyi sahte sattılar hocam? İade edebildiniz mi

AkaKaya

Paylaşımcı Üye
Neyi sahte sattılar hocam? İade edebildiniz mi
Xiaomi urunlerini hemen hemen hepsi replika veya avrupa urunu degil cin urunu arkadasim airdots ve airdots air modelini aldi iki üründe replika cikti daha sonra forumlarda ogrendimki trendyolda saticilar dürüst degilmiş o yuzden hepsiburadanin kendi satiş bayisinden aldim bende airdotsumu orjinal çıktı

Hünkarator

Isınmaya Başlayan Üye
Xiaomi urunlerini hemen hemen hepsi replika veya avrupa urunu degil cin urunu arkadasim airdots ve airdots air modelini aldi iki üründe replika cikti daha sonra forumlarda ogrendimki trendyolda saticilar dürüst degilmiş o yuzden hepsiburadanin kendi satiş bayisinden aldim bende airdotsumu orjinal çıktı
Anladım, ben mi band 4 trendyoldan almıştım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Demek size denk gelmiş. Geçmiş olsun