Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Aliexpress Sipariş Tamamlandı Sorunu ?

cskndlgr

Üye
Screenshot_2020-06-10-13-16-05-890_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

korona virüs sebebiyle geç geleceğini söylemişti ama şimdi ise sipariş tamamlandı gözüküyor? ☹

bana yardım hattından destek almamı söyledi ama Türkiye numarasını aradığımda hat çalışmıyor... (+90 212) 337 10 30

Screenshot_2020-06-10-13-18-27-115_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Ne yapmalıyım? Nasıl çözülür bu sorun? Tartışma mı açmalıyım? 🤦🏻‍♂️?
Screenshot_2020-06-10-13-20-58-096_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Emre c

Demirbaş üye
Panik yapma gelir.. Kargo varmış görünüyor o daha toplama merkezine ordan işleme yerine kontrole ordan yakınındaki ptt ye ordan dağıtıma ordan eline gelicek..

Kısaca aliexpress den alıyorsanız beklemek sabır etmek bu işin kitabında var.. Şubatta verdiğim sipariş mayıs ortası elime ulaşdı ama mayıs başı verdiğim siparişde mayıs ortası geldi..

Yani bunun bir standartı yok...

goldensnake28

Moderator
Yönetici
45 gün daha süresi var merak etmeyin gelir yakında 45 gün içerisinde gelmezse 'Tartışma Aç' kısmından para iadesi talep edebilirsiniz.

cskndlgr

Üye
45 gün daha süresi var merak etmeyin gelir yakında 45 gün içerisinde gelmezse 'Tartışma Aç' kısmından para iadesi talep edebilirsiniz.
Kargoyu takip edemiyorum ve sipariş teslim alındı yazıyor şimdi ben 15 gün dolmadan para iadesi için tartışma açarsam ne olur ?☹

Bildiğim kadarıyla 1 ürüne sadece 1 kere tartışma açabiliyorum doğru mu?

Bu aralar Türkiye içinden gelen Ptt kargolarda bile sıkıntı var ☹ bide bu 15 gün başladı mı başlamadı mı emin değilim 🥴❓

Canınızı sıktıysam affola :) değerli bilgiler için teşekkür ederim.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Kargoyu takip edemiyorum ve sipariş teslim alındı yazıyor şimdi ben 15 gün dolmadan para iadesi için tartışma açarsam ne olur ?☹

Bildiğim kadarıyla 1 ürüne sadece 1 kere tartışma açabiliyorum doğru mu?

Bu aralar Türkiye içinden gelen Ptt kargolarda bile sıkıntı var ☹ bide bu 15 gün başladı mı başlamadı mı emin değilim 🥴❓

Canınızı sıktıysam affola :) değerli bilgiler için teşekkür ederim.
Maalesef 45 günlük süre dolmadan tartışma açarsanız bir sonuca varamazsınız bu aralar yurtdışı kargoları yoğun gecikmeler yaşanabiliyor Mart sonunda sipariş ettiğim ürünler yeni yeni gelmeye başladılar hala daha gelecek olanlar var beklemekten başka bir çare yok.

Emre c

Demirbaş üye
Bekle gelir panik yapma moralini bozma.. Bazı ürünler yolda gözükür bir bakarsın kapın çalar gelmiş.. Bazılarıda çok uzun sürer..