Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Apple Airpods Pro [ANA KONU] Kullanıcı yorumları

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Merhaba bu konu altıda Apple Airpods Pro ile ilgili sorunları, kullanıcı deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. (y)

Onur

Üye
Merhaba arkadaşlar bir Airpods Pro kullanıcısı olarak deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Çift bluetooth kulaklık maceram QCY T2C ile başladı arkadaşımın hediyesiydi. Kullanıp rahatlığına alıştıktan sonra daha iyisini araştırırken Enes hocamın videoları ile karşılaştım ve QCY T5 aldım yaklaşık 2 ay kullandıktan sonra sağ kulakta kaybolunca yeni bir kulaklık arayışına girdim. Telefonumla tam uyumlu olmasından dolayı Airpods 2 almayı düşünürken Airpods Pro deneyimleme şansım oldu bi kaç günlük. Gürültü engelleme özelliğinden dolayı tercihim Airpods Pro oldu. 2 haftadır kullanıyorum gürültü engelleme özelliği gerçekten çok güzel bir deneyim. Sizi bulunduğunuz ortamdan soyutluyor. Şarj kutusu 2-3 gün arası gidiyor. Kulaklıkların şarjı ise yoğun kullanımda 4 saat civarı gidiyor. Müzik deneyimi ise benim için oldukça yeterli. Tabi ki her Apple ürününde olduğu gibi bu da fiyat performans ürünü değil :) Maddi durumu elverip almak isteyen olursa tavsiye edebileceğim bir kulaklık sadece.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Teşekkürler Onuy bey geri bildiriminiz için , apple ürünleri dediğiniz gibi f/p olmasada tüketici memnuniyeti yüksek olan ürünler :) önümüzde ki hafta "Sennheiser Momentum True" incelemesi gelecek bakalım , Airpods Pro yuda temin edebilirsem incelemek istediğim ürünler arasında 👍 @Onur