Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Banggood ödeme sorunu

Merhaba, Ben forumda yeniyim yanlış yere konu açtıysam lütfen uyarın.

Konuya geçeyim Banggood.com'dan kulaklık satın aldım. Dün elime ulaştı ve ödeme konusunda sipariş verdiğim gün ödedim fakat ödenmemiş gözüküyordu. Mail attım, canlı destekle görüştüm ödenir dediler ama dün ödeme iptal oldu, Banggood paranın geri yollanacağını söyledi. Farklı bir yolla ödemenizi tamamlayın dediler ama siteye ödemek için giriyorum seçilenleri öde kısmına tıkladığımda "lütfen en az bir sipariş seçin diyor" ama ürün orada seçili duruyor. Biraz önce Messenger üzerinden ilk olarak botla konuştum Bot ödenmesi gereken bir ürün olmadığını söyledi. Ben yine Messenger'dan canlı destekle konuştum onlar'da PayPal ile ödeyin demekten başka bir şey demedi. Kısacası şuan ürün elimde, ürünün parası galiba geri yollanacak ama ürünü ödeyemiyorum. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ne yapmalıyım?

(SS atmak gerekirse atarım.)

Teşekkür ederim
Saygılarımla.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Aliexpresste kullandığım bir yöntem vardı ürün eğer koruma süresi boyunca gelmemişse iade alıyordum eğer sonradan ürün gelirse tekrar sipariş verip not düşüyordum ''önceki ürün ulaştı göndermene gerek yok'' diye. Aynı yöntemi canlı destek ile görüşüp uygulayabilirsin.

Aliexpresste kullandığım bir yöntem vardı ürün eğer koruma süresi boyunca gelmemişse iade alıyordum eğer sonradan ürün gelirse tekrar sipariş verip not düşüyordum ''önceki ürün ulaştı göndermene gerek yok'' diye. Aynı yöntemi canlı destek ile görüşüp uygulayabilirsin.
Bu yöntemi deneyeceğim teşekkür ederim.