Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

BASEUS W07

ysn.grg

Üye
Selam arkadaşlar,

Bu kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz. Kullanan eksilerini ve artılarını söyler misiniz ?

tuzak1983

Isınmaya Başlayan Üye
Evet bu kulaklığı bendemerak ediyorum

tuzak1983

Isınmaya Başlayan Üye
Araştırdımda türkiyede ürün kalmamış şu an abi 1 tane kulaklık alamadım 1 aydır o yok bu yok yurt dışı üründe almak istemiyorum

ysn.grg

Üye
Araştırdımda türkiyede ürün kalmamış şu an abi 1 tane kulaklık alamadım 1 aydır o yok bu yok yurt dışı üründe almak istemiyorum

Selam

Ürünü aldım kullanıyorum, Ses olarak güzel ama bir tık daha yüksek olabilirdi. Kulakta durma güze bir sıkıntısı yok ağrı vs yapmıyor. Mikrofonda da yani konuştuğum kişi sesin sanki bir borunun içindeymiş gibi geliyor diyor :) bu konuda bir türlü uygun bir kulaklık bulamadım acaba benim telefon 4.2 bluetooth olduğu için olabilir mi bilmiyorum ? Gelelim en sevmediğim olaya bir önceki ve bir sonraki şarkıya geçme olayı yok kulaklıkta çok şaşırdım bu fiyatta ve markada olan kulaklıkta nasıl olmaz ilginç doğrusu