Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Belli marka ve modeller tek konuda birleştirilsin..

Emre c

Demirbaş üye
Forum daki konular haylou, tronsmart, qcy etrafında dönüyor insanlar devamlı bu kulaklıklar için ayrı konular açıyor buda forum kirliliği dediğimiz şeyi oluşturuyor.

Suni bir manipülasyon da oluşturuyor bu... Farklı bir şeyler almak isteyen insanlar bu kadar çok konu görünce bende bundan mı alsam acaba diyor... bunu yazanlarda var zaten konularda şunun için gelmişdim ama herkes buna çok talep gösterince bende bunu almaya karar verdim gibisinden....

Ana sayfaya bakıyorum top10 daki konuların 6 tanesi bu marka modeller etrafında dönüyor.. Kısaca Bu markalar tek bir konu altında birleştirilebilinir.. Kakafonide son bulur..

Birde forumda ayrı bir support danışma hattı yapılabilinir.. Çünkü dikkat ediyorum tavsiye isyeyen hangisi iyi hangisini almalıyım diyen cevabı aldımı sırra kadem basıyor bir daha foruma gelmiyor..

Burda forum da ölü konular denilen şeyi oluşturuyor.. Bir senede belki böyle üye olup sorup cevabını aldımı da bir daha gelmiyen insanlardan binlerce ölü konu oluşturur...

Forumda bin tane ölü konu başlık olup 100 aktif kişi olucağına 10 konu olsun 100 aktif kişi olsun forum çok daha yoğun çok daha aktif kalabalık gözükücektir..

Yani iş işini görene kadar... Zaten herkesin de sorduğu gene aynı kısırdöngü içindeki yukardaki markalar.. Çok ahım şahım değil giriş sınıfıda markalar ama sanırım insanlar bir kısır döngü etrafında bunlara kitlendi..

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Güzel bir noktaya değinmişsiniz , bu şekilde TWS kulaklıklar ayrı bir başlık altın birleştirilebilir,
aslında soru cevap bölümü mevcut ama bazen ana konu kısmınada yazılabiliyor
dediğiniz iş görüldükten sonra gitme kısmına katılıyorum , forumu açarken amacım belli bir kütüphane olsun 1 kulaklık modeli altında bütün kullanıcı yorumları biriksin idi ama tahmin etmediğim derecede bu işin mesai gerektirdiğini anlarım , bu yerinde uyarı için teşekkürler ,

-KULAKLIK SEÇİMİ

-TWS (Tam kablosuz) Kulaklıklar
(qcy , xiaomi. apple , vs. )

-Diğer Bluetoooth Kulaklıklar şekilleri
(kulak üstü, boyun asklı vs.)

bu şekilde 3 ayrı dizin açsak sanırım biraz kargaşanın önüne geçebiliriz.

Ekran Resmi 2020-05-19 13.16.53.png

Son düzenleme:

Emre c

Demirbaş üye
Olabilir size kalmış..

Ben sadece her gün foruma girip bakıp gene mi tronsmart qcy haylou diyip çıkıyorum eminim benim gibi çok insan diyordur..

Yanıltıcıda oluyor arkadaş 500-600 tl var ne alıyım diyor o rakama tronsmart qcy hayloudan çok çok daha iyi kulaklıklar alabilicekken bu markalara yöneliyor.. Aldımı beğenmiyor bu sefer...