Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Blitzwolf BW-VP2 ile BW-VP6 Karşılaştırması

eyup

Üye
Merhabalar,

Öncelikle içeriklerinizi çok keyifle takip ediyorum. Tavsiyeniz üzerine Blitzwolf FYE7 aldım ve cidden çok memnun kaldım. Harcadığınız vakit ve emek için teşekkürler.

Yönlendirmeniz ile BW-VP2 almayı düşünüyordum. Ama Blitzwolf' un sitesinde VP6 modeli olduğunu gördüm. VP6 ile alakalı herhangi bir incelemeye ulaşamadığım için size danışmak istedim. Aşağıda iki ürününde orjinal sayfa linkini paylaştım. Ama özellikle dikkatimi çeken VP6 da keystone özelliği bulunmakta ve aralarında 200 tl fark mevcut. Sizce bu özellik yada baktığınızda fark yaratır dediğiniz özellikler mevcut mu?

Benim keystone bakmamın en büyük sebebi tavana asma durumum olmadığında yanımdan çapraz olarak yansıtabilme imkanı verebilecek olmasını düşünmem. Sizce VP6 bu senaryo için elverişli mi?

Blitzwolf VP6 ye buradan bakabilirsiniz. Buradan da VP2 ye ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

beko

Üye
Bende merak ediyorum vp6 cihazını siz karar verebildiniz mi?

eyup

Üye
Gönlüm VP6 dan yanaydı. Ama VP6 ile alakalı inceleme yada yorum bulamadım. O nedenle riske girmemek adına VP2 aldım, gayet başarılı. Duvarda 110' civarı görüntü alabildim. Baya tatmin edici. Tabi bir ekran kalitesi beklememek lazım. Ama bir perde ile daha da iyi hale getirilebilir.

eca724

Üye
Şuan alacak olsanız hangisini alırsınız? VP2 vs VP6 ? Amaç HDMI PC ile Fİlm-Dizi.