Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

[Çözüldü] Haylou GT1 Pro sağ kulaklık sorunu

Enis_ark

Üye
1 hafta önce aldığım haylou gt1 pro kulaklığım sorunsuz çalışıyordu. Bugün sağ kulaklığın ışıkları sürekli yanıp yanıp sönmeye başladı ,kesik kesik, telefonla eşleşmiyor. Sol kulaklıkta öyle bir sıkıntı yok telefona bağlanıyor ve eşleşiyor. Kulaklıkları sıfırladım buna rağmen sorun halen devam ediyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Mustafarn

Üye
12 ocak 2201 tarihinde elime ulaştı. 13 ocak tarihinde sağ kulaklık çalışmamaya basladı. You tube'dan birsürü video izledim hepsi yalan hâlâ çözüm yok.Ben bu aptal aleti sadece 1 gün kullanmak için mi 150 tl para verdim. Sakın almayın para tuzağı.

lebainen

Üye
12 ocak 2201 tarihinde elime ulaştı. 13 ocak tarihinde sağ kulaklık çalışmamaya basladı. You tube'dan birsürü video izledim hepsi yalan hâlâ çözüm yok.Ben bu aptal aleti sadece 1 gün kullanmak için mi 150 tl para verdim. Sakın almayın para tuzağı.
Knk arada benim kulaklığın başına da aynı şey geliyor, iki kurcalayınca çözülüyor. Daha tam olarak nasıl düzeldiğini anlamasam da birkaç yol var.

1. Çalışan kulaklığa ve diğerine aynı anda basılı tutup resetlemek. Bazen böyle yaptığımda diğer kulaklıkta aktif oluyor.

2. Çalışmayan kulaklığı şarj yuvasına bırakmak. Kırmızı ışık hemen yanmasa dahi belli bir süre sonra kendiliğinden yanıyor.

3. Çalışmayan kulaklığı şarj yuvasına koydun, bekledin ama hala bir tepki yoksa şarj yuvasında kulaklığı açma işlemini uygularsan kulaklık açılacaktır.

Eğer bunlardan hiçbiri veya denediğin başka yöntemler de işe yaramıyorsa, kulaklığı aldığın satıcıyla ya da servisle iletişime geçmen gerekir. Kolay gelsin.