Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Colmi P8 Uygun Fiyatlı apple watch (Amazfit GTS) tasarımlı Akıllı Saat incelemesi

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Colmi P8 Uygun Fiyatlı apple watch (Amazfit GTS) tasarımlı Akıllı Saat incelemesi

Kısaca özellikleri ;
Apple Watch tasarımı
IPX7 su geçirmezlik
1.4 inch ekran
Özellikle ekran kalitesi çok iyi
7 spor modu
7 gin pil ömrü
Dokunmatik kontrol
Özelleştirilebilir temalar
Müzik kontrol
Titreşim iyi

Colmi P8 resmi satıcı ➜ http://bit.ly/38FQZDG
Alternatif satıcı ➜ http://bit.ly/2QcqLlG

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Atahan Uyar

Aktif üye
#Aliexpress TRY 167.30 55%OFF | Iwo 8 lite artı erkekler akıllı saat kadın serisi 4 Bluetooth müzik kalp hızı izle 4 smartwatch Apple iphone huawei xiaomi
https://a.aliexpress.com/_BSOvex

Abi buda var arama falan yapılabiliyor ama adam iwo 8 yazmış ancak bu t5 pro modeli inşallah bundan alacağım size öneririm 👍🏻ve incelersen sevinirim :)))

Gokhanatas

Üye
Ürün güzel Türkçe dil desteği varmıdır acaba inceleme videosu gelse güzel olur

Hala bekliyorum mensei ulkeden yola cikti dedi takildi corona nin mağduru olmam insallah 16-27 Nisan tahmini teslimat bekliyoz bakalim 😀

mesudke

Üye
enes hocam,emeğinize sağlık.ancak bunun yerine türkiye garantili haylou ls01'i önerir misiniz?ya da 2. el amazfit bip mi alsam?

Hocam haylou ls01 ve colmi p8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ve bu gibi ürünlerde sar değeri açısından bir sorun olur mu ?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
sar değeri hakkında üretiliciler bir değer vermiyor maalesef, ilk mesaj da bulunan vs videosuna bakmışsınızdır diye varsayıyorum ,
ben p8 modelini daha şık buluyorum. @Erdem Dolapcı

sar değeri hakkında üretiliciler bir değer vermiyor maalesef, ilk mesaj da bulunan vs videosuna bakmışsınızdır diye varsayıyorum ,
ben p8 modelini daha şık buluyorum. @Erdem Dolapcı
Teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık. Bu arada haylou solar diye bir saat bekleniyor çıktığında bilgilerini sizden almak isteriz :)

Berdan

Üye
@EnesOZEN abi arayüzünü istefiğim gibi değistirecegım uygun fiyatlı bi akilli saat varmı bide türkiyede satilsa iyi olur

the_hero66

Üye
Enes hocam merhaba,
incelemenizi izleyerek bu saati aldım. oldukça da memnunum. sağolun.
o meşhur mühendislik harikası şarj kablosunu kaybettim. aliexpress'te teslim tarihi 30 ağustos diyor.
aklınıza bir çözüm geliyor mu? başka bir şarj aletini uydurmak mümkün mü?
şarj pinlerinden hangi taraf (+) hangi taraf (-) kutup? direk kablo ucrarını mandalla tutturup şarj edeyim diyorum. ne dersiniz?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
selam geçmiş olsun elektronikten iyi anlayan bir tamirci ile görüşün derim @the_hero66

the_hero66

Üye
şarj aparatından ölçü aletiyle tespit edilebilir kutuplar. yine de sağolun. iyi günler.

Hocam haylou solar ls05 biraz büyük gibi duruyor, ince bileklerde kaba durur mu sizce ?
Teşekkürler :)

Delfuego

Üye
Merhaba p8 modeli karar vermişken mecbur Aliekspresden alip bekleyeceğiz. P9 modeli ni gördüm ve p8 den daha özellikli sanırım P9 almak daha mantıklı olur mu?