Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Detaylı MİKROFON TESTLERİ 📞

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
merhaba mikrofon kalitesi sizin için önemli ise bu Detaylı mikrofon test videoları mutlaka izleyin (y) kullanım tecrübelerini konunu altına yapın

Son düzenleme:

Ömer450

Üye
Merhaba
Airpods 2 nesil kulakligim mevcut urunu garantiyede gondermeme ragmen sorun tespit edemediler xaiomi mi 9 t telefonda kullanmaktayim ilk kullandigjm gun ses seviyesi son sesde kullanamazken su an sesi azaldi bu cok onemli degil konusma esnasinda bazen cok iyiyken bazen parazitlenme yapiyor mikrofondan ses gitmiyor telefonun konusmasini kayit ettigimde bunu gordum icerde sessiz bi ortamda iken sorun yok disari ruzgarli bi ortamda olmadik bi durumda ciddi parazitlenmeler oluyor mikrofonda bunun sebebi ne olabilir urun daha 30 40 gunluk cihaz apple marka bir telefon olmadigi icin olabilirmi
Hayirli aksamlar olsun eline emehine saglik

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Selam geçmiş olsun , iphone bir telefon ile denemeden bunu bilmek zor @Ömer450

Vlkn

Üye
Hocam buradaki videoları hepsini izledim ben. Hala hangisini alayım karar veremedim. Bir önceki konuda en çok sesi çıkan kulaklıkları liste halinde yapmışsınız ve ben bu yüzden yüksek ses için en üsttekini yani jabrayı Alıcam. Bu mikrofon kalitesi içinde en iyiden en kötüye liste yaparsanız yine en iyi hangisiyle onu alırım. Videolarda hepsi iyi gibi geliyor çünkü. Siz en iyisini söyleyin alayım ben ☺

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Selam ;
benim en iyi 3 sıralamam bu , jabra da top olmasına ragmen güzel ama bunlar kadar değil bence
genelde silikonsuz modellerde mikrofon kalitesi üzerine daha çok yoğunlaşıyor markalar @Vlkn

airpods
airdots pro 2
edifier tw200

Vlkn

Üye
Siz muhteşemsiniz. İşini en iyi yapan insansınız. Bundan böyle kanalınıza abone olacağım. Ve tek abone olduğum kişi sizsiniz. Takdir ediyorum ve başarınızın devamını dilerim.

laruz

Isınmaya Başlayan Üye
Enes Bey Xiaomi Airdots Pro 2'yi taktığınızda cafe de olan dış müzik+ses vb gürültü , Redmi airdots takılı iken de var mı idi

laruz

Isınmaya Başlayan Üye
Elinize sağlık kanalınıza da abone oldum. Bu safyadaki testi yaparken cafede dışarıdan gelen müzik+gürültü,vb seslerin seviyesi test boyunca aynı mı idi. Sizin bu deneyiminiz sayesinde çok bilgilendim. İzmir'de çarşı merkezinde yürürken , bir kulağımdan kulaklığı çıkarıp ağzıma tutarak görüşme yapmak istemiyorum. Benim bütün derdim bu.. Ne oyunla işim olur. Ne de müzikle işim olmaz

laruz

Isınmaya Başlayan Üye
Videonuzu defalarca izleyerek " Mikrofon gürültü azaltma " kriterine göre kendimce şöyle bir puanlama yaptım.

Ekli dosyalar

laruz

Isınmaya Başlayan Üye
Sayın Enes Özen !
Apple AirPods 1. Nesil
Apple AirPods 2. Nesil
Apple AirPods pro
Bu ürünler arasında belirgin fark var mıdır? Bu video da adam fısıltı ile konuşuyor trenin sesini bastırıp net bir şekilde duyuluyor. Acaba bu özellik bütün Apple AirPods'larda var mıdır?

laruz

Isınmaya Başlayan Üye

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
bu dosyaları indirmek bana pek mantıklı gelmedi güvenlik açısından , 1. nesil ve 2. nesil airpods arasında mic olarak fark yok diye biliyorum @laruz

abi hayırlı ramazanlar, arkdaşın birine cevap olarak bu sıralamayı yapmışsın ama bunlar silikonsuz be benim kulağım acıyor aynı sıramalayı silikonlular arasında da yapabilir misin
airpods
airdots pro 2
edifier tw200

@EnesOZEN

Son düzenleme:
Selam ;
benim en iyi 3 sıralamam bu , jabra da top olmasına ragmen güzel ama bunlar kadar değil bence
genelde silikonsuz modellerde mikrofon kalitesi üzerine daha çok yoğunlaşıyor markalar @Vlkn

airpods
airdots pro 2
edifier tw200
abi bu sıralamayı silikonlular için nasıl yaparsın acaba,şimdiden teşekkürler @EnesOZEN

Son düzenleme:

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
hangi silikonlu modellerin sırılaması olduğu belirtmemişsin ama ;) @FurkanMumcu

laruz

Isınmaya Başlayan Üye
Geçenlerde araç kullanırken trafik cezasına maruz kaldığım için 72 saattir yoğun bir şekilde Bluetooth TWS kulaklık arayışına girdim. Yorumlara baktığımda herkesin kendine göre bazı kriterleri ön plana çıkardığını gördüm şöyle ki: Müzik dinleme bas ,tiz, slikonlu, slikonsuz, spor yaparken kulaktan düşmeme vs., Şaşırdığım konu şudur ki; Günlük iletişim için kullanılan telefonda konuşma yapma kriterini üçüncü plana atan insanlarn varlığı... Dışarıda yolda yürürken birçok para vererek aldığı kulaklığı kullanamama durumunu konuşmuyor da tiz,den bas tan bahsediyor.