Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Edifier tws 200

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Görüşme olarak oldukça iyi airdots pro 2 ayarında , müzik olarak da yine fiyatına göre gayet başarılı incelemesini beklediğinizi biliyorum, çok kulaklık birikti elimde ve
devamlı kulaklık incelemesi istemiyorlar maalesef youtube da , incelemesi gelecek (y) @Onur pekengin

Almayı düşündüğüm için bu kadar soru soruyorum ve incelemesini bekliyorum şu fiyatida güzel senide anliyorum.sende beni anliyorsundur.saygilar

ysuleymany

Isınmaya Başlayan Üye
Görüşme olarak oldukça iyi airdots pro 2 ayarında , müzik olarak da yine fiyatına göre gayet başarılı incelemesini beklediğinizi biliyorum, çok kulaklık birikti elimde ve
devamlı kulaklık incelemesi istemiyorlar maalesef youtube da , incelemesi gelecek (y) @Onur pekengin
Sırasıyla hangi kulaklıkları inceleyeceksiniz? Ona göre bekleyelim.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Hiç güleceğim yoktu süleyman :) sende haklısın , nasrettin hoca fıkrasına benzedi ,
ilk bir arkadaş Sennheiser Momentum True Wireless gönderdi onu inceleyeceğim , sonrasında wavefun xpods , sonra edifer gibi duruyor program
araya başka bir şeyler girmez umarım :giggle: @ysuleymany

Selamlar Enes abi. Ayrıca konu açmak istemedim kirlilik olmasın diye. Mikrofon konusunda Xiaomi airdots pro 2 nin Edifier tws200'den çok az farkla daha iyi olduğunu biliyoruz. Peki müzik dinleme konusunda ses kalitesi ve ses yüksekliği açısından hangi ürün ne kadar daha iyidir diğerinden ? @EnesOZEN

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
selam ses yüksekliği konusunda bu tabloya bakabilirsin
ses kalitesi olarak pro 2 az daha iyi gibi

Selamlar Enes abi. Ayrıca konu açmak istemedim kirlilik olmasın diye. Mikrofon konusunda Xiaomi airdots pro 2 nin Edifier tws200'den çok az farkla daha iyi olduğunu biliyoruz. Peki müzik dinleme konusunda ses kalitesi ve ses yüksekliği açısından hangi ürün ne kadar daha iyidir diğerinden ? @EnesOZEN
Slm edifier tws 200 2 gun oldu elime ulaşalı gerçekten ürünü çok begendim ses yüksekligi gayet iyi derecede tek kulaklık bile yeterli sesi kisabilirsin zaman zaman ses kalitesi gayet basarılı az da olsa bas var keyif veriyor muzik dinlemek.ama şunu unutma günlük kullanim icin çağrı performansı harika airpods alamiyorsan ve o tarz bir kulaklik ariyorsan bu senin isini fazlasiyla gorur.

Slm edifier tws 200 2 gun oldu elime ulaşalı gerçekten ürünü çok begendim ses yüksekligi gayet iyi derecede tek kulaklık bile yeterli sesi kisabilirsin zaman zaman ses kalitesi gayet basarılı az da olsa bas var keyif veriyor muzik dinlemek.ama şunu unutma günlük kullanim icin çağrı performansı harika airpods alamiyorsan ve o tarz bir kulaklik ariyorsan bu senin isini fazlasiyla gorur.
Hocam bu önceki ya da sonraki şarkıya geçiş özelliğinin olmayışını yazılımsal bir olayla çözemiyor muyuz bilginiz var mı ?

ilkerharman7

Isınmaya Başlayan Üye
Hocam bu önceki ya da sonraki şarkıya geçiş özelliğinin olmayışını yazılımsal bir olayla çözemiyor muyuz bilginiz var mı ?
Merhaba Android kullanıyorsanız MacroDroid uygulamasını kullabilirsiniz. Benim kulaklığımda sadece p/p ve sesli asistan komutları çalışıyorken sesli asistan yerine sonraki şarkı komutunu atadım.

m@hmut

Üye
hocam günlük telefon ve çok nadiren de müzik, video için Xiaomi airdots pro 2 ve yoksa Edifier tws200 mi önerirsin, airdots pro 2 biraz büyük ve kaba geldi bana, telefon cevaplama ses vb. için sence hangisini almalıyım. @EnesOZEN

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
hocam günlük telefon ve çok nadiren de müzik, video için Xiaomi airdots pro 2 ve yoksa Edifier tws200 mi önerirsin, airdots pro 2 biraz büyük ve kaba geldi bana, telefon cevaplama ses vb. için sence hangisini almalıyım. @EnesOZEN
çok detaylı karşılaştırmadım , pro 2 evet biraz daha kaba , tw200 ün fiyat avantajı var , pro 2 nin ne kadar işe yaramasada uygulama desteği var, pro 2 biraz daha önde sanırırım hem görüşme hem özellik olarak

crossruff

Üye
Merhaba,
Edifier tws 200 bulabileceğimiz Türkiye bir alışveriş sitesi var mıdır, aliexpressten almak ve uğraşmak istemiyorum, direkt bir Türk alışveriş sitesi olursa sevinirim