Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

⚡️En iyi AirPods Alternatifleri⚡️

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Tasarım olarak airpods benzeyen silikonu olmayan ve günlük kullanım ve telefonla görüşme ağırlıklı olarak kulaklık isteyenlerin tercih etmesi gerekir.

👉Devamlı güncel tuttuğum bu listeye de bakabilirsiniz.

Not 👉Bu tarz silikonsuz bir modelin ne gibi artı ve eksileri var aşağıdaki konudan bakabilirsiniz (y)
Bu listede olmayan ve bulduğunuz modeller varsa belirtin.ilk mesaja ekleyelim.

https://bluetoothrehberi.com/konu/silikonlu-kulaklik-mi-vs-silikonsuz-kulaklik-mi.101/

Son düzenleme:

Gezgenc

Üye
"Schulzz Usams Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık" bu marka ve model ürün kullan kimse var mı? var ise yorumlarını yazabilirler mi?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
"Schulzz Usams Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık" bu marka ve model ürün kullan kimse var mı? var ise yorumlarını yazabilirler mi?
dediğiniz model usams markasınada ait marka güzel , denemeden yorum yapmak zor olur,
şuan aşağıda konudaki belirttiğim edifeir tw200 güzel indirime girmiş

goldensnake28

Moderator
Yönetici
SoundPeats True Air alacak olanlar amacınız güzel müzik dinlemekse bence başka modellere yönelin ben test ettim ses kalitesi daha çok görüşme için uygun müzik dinlemek için değil

Altunf

Isınmaya Başlayan Üye
Abi hem silikonsuz hem de müzik olarak fye8 ayarında bir kalite ve ses yüksekliği sunan bir kulaklık var mı?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
silikonsuz kulaklık isterse momentum tre wiless kalitesinde olsun silikonsuz olduğu için yine verim alamazsınız, notalar sesler kaçaaarr gider ;) @Altunf

Altunf

Isınmaya Başlayan Üye
silikonsuz kulaklık isterse momentum tre wiless kalitesinde olsun silikonsuz olduğu için yine verim alamazsınız, notalar sesler kaçaaarr gider ;) @Altunf
Anladım abi peki silikonlu uzun modellerden önerebileceğin var mı müzik ve mikrofon kalitesi en az fye8 kadar olan? Belki fye8den daha rahat ve daha küçük olabilir, 350-400 civarına kadar çıkabilirim yurtdışı olarak

Erwin rommel

Isınmaya Başlayan Üye
Abi edifier'mı soundpeats'mi ses kalitesi ve konfor açısından

adurmaz97

Üye
Tasarım olarak airpods benzeyen silikonu olmayan ve günlük kullanım ve telefonla görüşme ağırlıklı olarak kulaklık isteyenlerin tercih etmesi gerekir.

👉Devamlı güncel tuttuğum bu listeye de bakabilirsiniz.

Not 👉Bu tarz silikonsuz bir modelin ne gibi artı ve eksileri var aşağıdaki konudan bakabilirsiniz (y)
Bu listede olmayan ve bulduğunuz modeller varsa belirtin.ilk mesaja ekleyelim.

https://bluetoothrehberi.com/konu/silikonlu-kulaklik-mi-vs-silikonsuz-kulaklik-mi.101/

İyi günler Jbl tune 220 hakkında ne düşünüyorsunuz, ve sizce kaliteli bir tws kulaklık mı yoksa silikonsuz kablolu bir kulaklık mı.

mawci

Üye
Enes bey iyi günler YouTube sayfanızdan geldim formunuz çok güzel.

Nedense iki kulaklığa takmış bulunmaktayım, birincisi Anker soundcore life note ve edifier tws200 edifier sadece aliexpreste mevcut. bu iki kulaklıktan hangisini tavsiye edersiniz. Microfon kalitesi çok önemli benim için ayrıca müzik ses şiddeti yüksek olsun istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
merhaba biri silikonlu biri silikonsuz en büyük fark bu , anker müzik dinlemek için daha uygun ,
ikisinide denemiş birisi karşılaştırma yapabilir ancak o kişiyi de bulmak çok zor 😉 @mawci

mawci

Üye
Enes bey iyi günler YouTube sayfanızdan geldim formunuz çok güzel.

Nedense iki kulaklığa takmış bulunmaktayım, birincisi Anker soundcore life note ve edifier tws200 edifier sadece aliexpreste mevcut. bu iki kulaklıktan hangisini tavsiye edersiniz. Microfon kalitesi çok önemli benim için ayrıca müzik ses şiddeti yüksek olsun istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
merhaba biri silikonlu biri silikonsuz en büyük fark bu , anker müzik dinlemek için daha uygun ,
ikisinide denemiş birisi karşılaştırma yapabilir ancak o kişiyi de bulmak çok zor 😉 @mawci
cevap için teşekkür ederim, edifier de müzik atlama yokmuş sanırım anker de mevcut mu? ayrıca microfon kalitesi hangisinde üst acaba?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
anker deneyimleme imkanım olmadı internetten incelemelerine bakabilirsiniz @mawci