Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

⚡️En iyi AirPods Alternatifleri⚡️

mawci

Üye
@EnesOZEN Yorumlara baktığımda ses yüksekliği yeterli değilmiş sanırım ankerin en çok bu konuda eleştiri var, bu modelden de soğudum.

Şarkı atlama, görüşme performansı yüksek, ses yüksekliği yeterli bir alet bulamayacagim sanırım. 1000 lirayi bile gözden çıkardım ama yok.

mawci

Üye
Beseus markasına yöneldim şimdilik bakıyorum

Szy37

Üye
@EnesOZEN

Değerli üstadım Enes bey

Muhasebeci olduğum için gün içinde normalden fazla telefon görüşmesi yapıyorum.

sizin verdiğiniz soru taslağına cevaplarım aşağıdaki gibidir.

Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

1-En yüksek bütçe max : 1000 TL
2-Genel kullanım amacınız : Telefon görüşmek
3-Silikonlu mu silikonsuz mu : kulağım küçük.
4- Görüşme performansı mikrofonu ne kadar önemli: Çok önemli
5-ANC (Aktif gürültü engelleme gerekli mi ) veya transparan mod (kulaklığın dış sesleri mic üzedinden size aktarması) : olabilir.
6-Ses yüksekliği ne kadar önemli ortalama yükseklik yeter mi ? çok yüksek sesli mi olmalı ? Normal
7-Dinlediniz müzik türü ağırlıklı bass mı önemli tizmi? Sanat müziği ve arabesk
8-Oyun modu gerekli mi ? Hayır
9-Yurt içimi mi yurt dışından mı alabilirsiniz fark etmez mi ? Etmez

Son düzenleme:

drolix

Üye
@EnesOZEN Enes abi tekrardan merhaba soruları cevapladığın konuya yorum yapmayı kapatmışsın sanırsam, en güncel konu bu olduğu için burdan sorayım dedim.

1-En yüksek bütçe max : 200 TL
2-Genel kullanım amacınız : Klasik telefondan video izlemek, müzik dinlemek, pubg
3-Silikonlu mu silikonsuz mu : Fark etmez
4- Görüşme performansı mikrofonu ne kadar önemli: Önemli değil
5-ANC (Aktif gürültü engelleme gerekli mi ) veya transparan mod (kulaklığın dış sesleri mic üzedinden size aktarması) : Fark etmez
6-Ses yüksekliği ne kadar önemli ortalama yükseklik yeter mi ? çok yüksek sesli mi olmalı ? Müzik dinlemek için vs. kullanacağım için tatmin edecek kadar yüksek ses verebilmeli en azından
7-Dinlediniz müzik türü ağırlıklı bass mı önemli tizmi? Bass sanırsam pek bilgi sahibi değilim, normal yabancı şarkılar dinliyorum
8-Oyun modu gerekli mi ? İlla oyun modu olsun demiyorum fakat alma amaçlarım arasında direk pubg oynamam da olduğu için oyun oynamaya yönelik olması önemli
+ Önceden de sadece beyaz renginde olan modelleri araştırıyordum beyaz dışı rengi olanları düşünmüyorum fakat bu bütçeye en güzel bu başka da yok ben sadece bunu almanı öneririm diyeceğiniz kadar iyi bir model olursa başka renk tabii ona da bakarım.