Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Görüşme yapmak için kulaklık önerisi

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
Bu diğer modellerle karşılaştırılıyor. Gürültü aldığı için dedim xiaomi yoksa mikrofon kaliteleri birebir

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
Gürültü alınca da ses kalitesi bozuluyor o yüzden dedim pek sorun teşkil etmez ama yinede önemli bir bilgi.

MR.NOBODY

Isınmaya Başlayan Üye
Gürültü alınca da ses kalitesi bozuluyor o yüzden dedim pek sorun teşkil etmez ama yinede önemli bir bilgi.
incelemeyi sonuna kadar izledim inceleyen kişi kulaklık ses kalitesinde 1 huwaei 2 realme /buds+ sıraya 3 vivo airpods daha çok beğeniyor bu kulaklıkları xoimi sıralamaya almıyor fark ettiysen ama incelediği kulaklıkların hepsi bence ortalamanın çok üstünde kulaklıklar

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
incelemeyi sonuna kadar izledim inceleyen kişi kulaklık ses kalitesinde 1 huwaei 2 realme /buds+ sıraya 3 vivo airpods daha çok beğeniyor bu kulaklıkları xoimi sıralamaya almıyor fark ettiysen ama incelediği kulaklıkların hepsi bence ortalamanın çok üstünde kulaklıklar
Evet buds+ bana okadar iyi gelmiyor pek geliştirilmemiş bence de xiaomi nin girmemesi normal sadece mikrofon da iyi diğer türlü müzik falan için kötü.

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
Bana kalırsa xiaomi Airdots pro 2 çünkü günlük kullanım için kullanılacak 4 saat pil ömrü ve gürültülü ortamlarda rahat kullanır. Doğru kaba bir tasarım var ama önemli olan tasarım değil işlevi.

Yusuffgur

Isınmaya Başlayan Üye
Arkadaşlar çok teşekkürler düşünceleriniz için. @Enes0ZER hocam sen ne diyorsun?

Yusuffgur

Isınmaya Başlayan Üye
Hocam 350-400 arası belirlemiştim ama anlaşılan yükseltmek zorunda kalacağım.

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
Orası size kalmış 439 liraya xiaomi airdots pro 2. Var hem bütçenizin pek üstünde değil hem şarj ömrü size yeter ama müzik için pek önerilmiyor.

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
Eğer bütçeniz daha iyi kulaklıklara yetmicekse bunu alın işinizi görür.
Birde incelemelerine bakın.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Selam ben görüşme için denediğim modellerden airdots pro 2 ve biraz daha uygun fiyatlı linktech ap 05 derim bu da bi klon ama markası ve garantisi var en azından
@Yusuffgur

Enesdem

Üye
Konuşma için Türkiye içi veya yurt dışı kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz?
Silikonlu olması önemli kulak yapımdan dolayı silikonsuzlar kulağımda durmuyor.

Forumda genelde konuşma için silikonsuzlar önerilmiş.
Bulduğum en alakalı konu başlığı buydu.
Bu başlık altında bu soruya cevap alabilirsem belki başkasına da yardımcı olabilir.

Uzun olanlar konuşma için daha sağlıklı olabilir diye düşünüyorum. Uzun yapıda bir tavsiye olursa sevinirim.
Bütçe: 200-250 tl arası. Bu aralıkta kaliteli bir kulaklık tavsiye edilmezse max 400 tl ye kadar çıkabilirim.