Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Görüşme yapmak için kulaklık önerisi

Enes Bey,

Note9 aldığımda yanında hediye gelen IconX 2018 kulaklıkları ses azalması şarj sıkıntısı gibi sebeplerle servise gönderdim 1.226 TL tamir parası istediler. Ben de yaptırmadan iade istedim. Dolayısıyla yeni bir kulaklık almak istiyorum.

Basit, Candy tarzı oyunlar hariç aksiyon oyunları oynamam, müzik ender. Sadece telefonu kurcalarken çıkan videolar, belki biraz youtube, inceleme videoları vs.
Esas kullanım telefon görüşmeleri için olacak. Ofiste ya da yolda elleri serbest bırakabilmek maksat.

Kopmayan, stabil bir bağlantı sağlayan, her iki tarafın birbirini anlayabildiği, zorlanmadan sağlıklı iletişim kurabileceğim bir kulaklık istiyorum.

Esasen kullandığım IconX 2018 kulaklıklar belli bir kullanım süresi sonunda (ki bu süre 1 saati pek geçmiyordu) kulağımı acıtmaya başlıyor, rahatsızlık veriyordu. Dış ses tamamen kesildiği, ofis ortamında iletişimi zorlaştırdığı için genellikle tek kulaklıkla kullanıyordum. Keza sokakta da benzer sebeplerle sürekli kullanamıyor ya da tek kulaklıkla idare ediyordum.
Sizin tavsiyelerinizi de dikkate alarak anneler gününde eşime Haylou GT1 Pro (yeni versiyon) aldım. Onu da tecrübe etme şansım oldu. Diğer kulaklıkta yaşadıklarımı da dikkate alınca yukarıda ifade ettiğim üzere dış ortamdan tamamen izole olmanın bana göre olmadığına karar verdim.

Bugüne kadar hiç silikonsuz kulaklık kullanmadım. Ama sizin önerileriniz, kulaklık tecrübelerim, ihtiyaçlarım ve beklentilerim bir araya gelince silikonsuz bir modelin benim için ideal olacağını düşünüyorum.

Aslında 22 Mayıs perşembe günü Tronsmart Spunky Beat modeli sipariş etmiştim. Cuma günü telefon edip eski versiyon olduğunu öğrenip iptal ettim. Bugün Tronsmart Onyx Ace modelini gördüm. Sizin bir incelemeniz sanıyorum henüz yok. Ancak yabancı sitelerde birkaç değerlendirme var. Anladığım kadarıyla beğenilen bir cihaz.

Biliyorum çok uzun oldu. Sadede geliyorum. Ama uzun yazmamdaki gaye benzer kararsızlıklar yaşamış olanların bir anlamda sesi olabilmek.

Kısaca; gün içi genel kullanıma uygun, kopmayan, stabil bir bağlantı sağlayan, dokunmatiği düzgün çalışan, her iki tarafın birbirini anlayabildiği, zorlanmadan sağlıklı iletişim kurabileceğim bir kulaklık istiyorum. Elbette en az fiyata maksimum fayda.

Ne dersiniz bulabilir miyiz?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Merhabalar o modelin incelemesi gelecek ,
o şekilde olan genel kullanım ve görüşmesi iyi kulaklıkları aşağıda listeledim bakabilirsiniz @Ergin SEZEN

yine o listedeki çoğu modelin mikrofona performansına aşağıdan bakabilirsiniz.
Detaylı MİKROFON TESTLERİ oynatma listesi➜ https://bit.ly/3auDUi6

Merhabalar o modelin incelemesi gelecek ,
o şekilde olan genel kullanım ve görüşmesi iyi kulaklıkları aşağıda listeledim bakabilirsiniz @Ergin SEZEN

yine o listedeki çoğu modelin mikrofona performansına aşağıdan bakabilirsiniz.
Detaylı MİKROFON TESTLERİ oynatma listesi➜ https://bit.ly/3auDUi6

Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

Bahsettiğiniz incelemelerde "Mi airdots pro 2" gayet güzel performans veriyor.

Yeni çıkan ve qulacomm işlemci kullanan
Edifier TWS 200
Tronsmart Onyx Ace
göz önüne alsanız siz hangisini alıp kullanırdınız. Ben Tronsmart Onyx Ace yi sipariş vermeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
hepsi güzel konuşma için seçim yapmak zor ;) soundpeats true air müzik için bi tık daha iyi geldi bana @Ergin SEZEN

Mustafa9112tr

Demirbaş üye
hepsi güzel konuşma için seçim yapmak zor ;) soundpeats true air müzik için bi tık daha iyi geldi bana @Ergin SEZEN
Şimdi benim pc de kulaklık kasaya değil monitör ün altındaki 3.5 mm olan yere takılıyo , ben rampage stormy kulaklık almayı düşünüyorum rgb ve mikrofonlu bu kulaklığın çıkışı usb şimdi ben usb - 3.5 mm dönüştürücü alıp monitöre öyle takarsam çalışırmı?