Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Güvenli sularda kalmak mı yoksa yeni denizlere açılmak mı?

Maddi imkanınız olsa tws/kablosuz kulaklık almak için 1500 - 2000 lira ayırır mısınız?

• İstersem 2000 liranın üstüne de çıkabilirim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Bu anket kapanacak: .

dobarlan

Üye
Arkadaşlar 7 ay önce Soundpeats Truengine Se aldım. Kötü bir kulaklık olmamasına rağmen verimli şekilde kullanamadım. Kulakta ağrı yapması, seste gidip gelmeler, hışırtı ve parazit gibi sebeplerden dolayı tws araştırma sürecine girdim. Airpods tarzı kulaklıklara daha yakınım ancak olası kulağa tam oturmama/düşme problemleri, düşük izolasyon, sesi dışarı verme gibi durumlar kullanıcı deneyimini ne kadar etkiler emin değilim.

Araştırmalarım sonucunda aşağıdaki kulaklıkları seçtim. Kulaklıklar mümkün olduğunca güncel Aliexpress fiyatlarına göre ucuzdan pahalıya göre sıralanmıştır. Bilindik markaların kulaklıklarına yönelmekle yeni çıkmış marka/modeldeki kulaklıklara yönelmek arasında gidip geliyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim.

Soundpeats Truedot
Haylou T19
Soundpeats Truebuds
Blitzwolf Bw Fye8
Ugreen Hitune
Soundpeats Truengine 3 Se (Güncel Aliexpress fiyatı 322 tl)
Reduxbuds (Kendi sitesinde 125 dolar, Kickstarter'da 85 dolar)

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Ben sanırım yeni denizlere açılıp t19 alırdım :D

dobarlan

Üye
Abi Haylou T19 mu yoksa Blitzwolf Bw Fye8 mi?

İkinci olarak daha yeni piyasaya çıkmış yada kickstarter'da fonlanan kulaklıklar konusunda ne yapmayı tavsiye edersin?
Ön sipariş verip daha uygun bir fiyata sahip olmak mı (tabi riskler de mevcut)
Satışa çıkması, ürün incelemesi ve kullanıcı yorumlarının çoğalması mı beklenmeli?