Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou nun yENİ Silahı T19 🏆

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Çinlilerden hızlısı mezarda ;)

QCY nin T7 kozuna karşı Haylou markası boş durmuyor ve T19 ile hızlı bir giriş yapıyor.

görüşme ve müzik için uygun uzun ve silikonlu tasarım

⚙Qualcomm çip Aptx ve AAC desteği | Kablosuz Şarj | Kızıl ötesi kulaktan çıkarınca müziğin durması | 5 saat kullanım toplam 30 saat |Typ-C |Özelleştirebilir kontrol
| Lip-sync ile oyunlarda daha az gecikme

🔥 Flash indirim 227 TL

➡ https://bit.ly/3eJUYSK

Ekran Resmi 2020-07-19 14.40.41.png

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
Hocam bu fiyatlara aliexpress banggoodtan alınır mı yoksa indirim gelir mi sizce yakın zamanda?

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba xiaomi airdots haylou t15 ve gt1 plus denedikten sonra bu ufak olan tarzı ben beğenmedim, esneme yutkunma gibi hareketlerde kulaktan düşecek gibi oluyor. Benim için doğru formun bu olmadığına kanaat getirdim. Diğer airpods tarzında ve silikonlu olanlar bana daha uygun sanırım yani bu t19 gibi modeller. (2 sinin adları var mı dots diye geçenler sanırım gt1 formunda olanlar.) Bunu inceleme şansınız oldu mu?

Aagiama

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba xiaomi airdots haylou t15 ve gt1 plus denedikten sonra bu ufak olan tarzı ben beğenmedim, esneme yutkunma gibi hareketlerde kulaktan düşecek gibi oluyor. Benim için doğru formun bu olmadığına kanaat getirdim. Diğer airpods tarzında ve silikonlu olanlar bana daha uygun sanırım yani bu t19 gibi modeller. (2 sinin adları var mı dots diye geçenler sanırım gt1 formunda olanlar.) Bunu inceleme şansınız oldu mu?
T15 i beğenmediniz mi ?

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
T15 i beğenmediniz mi ?
Aslında ses anlamında bir sorun ses anlamında t15 in herhangi bir sorunu yok gayet temiz ve ses seviyesi de oldukça iyi. Gt1 plus temiz ama ses seviyesi bence yeterli değil. Aslında sorun ses değil, ben bu gt1 tarzı olan kulaklıkların yapısından dolayı bana uymadığını düşünüyorum, bahsettiğim gibi esneme yutkunma yada başka bişey de hareket edip düşecekmiş hissi yaratıyor, bu yüzden sevmedim bu "dots" formunda olanları. TaoTronics SoundLiberty 53 hakkında incelemenizi göremedim var mı deneyimi olan o modeli ya da bu t19 modeline bakacağım.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Aagiama indirim gelmez , ama tr ye gelebilir bu model , özelliklikleri ile epey iddialı bir model kötü çıkacağını zannetmem

@hakusama uzun ve silikonlu konusunda model eksikliği var bu model güzel bir boşluğu dolduracak diye düşünüyorum incelemesi gelecek elime gecince

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
@Aagiama indirim gelmez , ama tr ye gelebilir bu model , özelliklikleri ile epey iddialı bir model kötü çıkacağını zannetmem

@hakusama uzun ve silikonlu konusunda model eksikliği var bu model güzel bir boşluğu dolduracak diye düşünüyorum incelemesi gelecek elime gecince
t19 seviyesinin biraz yanına yaklaşmışsa ve ergonomisi de düşündüğüm gibi şu "dots" modellerden iyiyse fp olur büyük ihtimal ve ben kesin alırım.

Huseyin

Üye
Çinlilerden hızlısı mezarda ;)

QCY nin T7 kozuna karşı Haylou markası boş durmuyor ve T19 ile hızlı bir giriş yapıyor.

görüşme ve müzik için uygun uzun ve silikonlu tasarım

⚙Qualcomm çip Aptx ve AAC desteği | Kablosuz Şarj | Kızıl ötesi kulaktan çıkarınca müziğin durması | 5 saat kullanım toplam 30 saat |Typ-C |Özelleştirebilir kontrol
| Lip-sync ile oyunlarda daha az gecikme

🔥 Flash indirim 227 TL

https://bit.ly/3eJUYSK

Ekli dosyayı görüntüle 402
Hocam tam bunu sipariş geçecekken honor choice Earbuds türü wireless diye bir kulaklık gördüm Ali ekpresde orijinal honor mu değil mi anlayamadım airpods pro benzeri bir yapıda hangisini alacağımı şaşırdım

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Şunu alan varsa bir görüş alalım. Ben de sipariş edeceğim ama ses seviyesini merak ediyorum açıkçası.

tosbag

Üye
T19'da kulaklıktan ses kontrol varmı? sadece aşağıdaki sitede olduğu yazıyor ama başka bir yerde bulamadım

goldensnake28

Moderator
Yönetici
T19'da kulaklıktan ses kontrol varmı? sadece aşağıdaki sitede olduğu yazıyor ama başka bir yerde bulamadım
Haylou uygulamasından dokunmatik kontrollerine farklı görevler eklenebiliyor. Ses kontrolüde bunların arasında var.

tosbag

Üye
Teşekkürler, o zaman kaba şarj kutulu fye8 yerine seçilebilir :) kutusu daha kibar duruyor, ses ve konuşma kaliteside bu fiyat aralığında çok iyi deniyor.

kadima

Üye

Türkiye'de satışlar ne zaman başlar tahmininiz var mı?

Carabiner

Üye
Kulaklık kağıt üstünde harika duruyor, almak için heveslenmiştim, ama izlediğim incelemeler, aliexpressde kulaklığı alanların yorumları beni hayal kırıklığına uğrattı. Kulaklığın 2 eksisi var: 1)Kulaklıkları kutuya koyduğunuzda ve kapağı kapattığınızda bile bazen telefonla bağlantıyı kesmiyor. 2) Kontroller tam anlamıyla sapıtıyor. Tekini kulağınızdan çıkardığınızda müzik duruyor, ama yeniden taktığınızda kendi başına sıradaki şarkıya geçiyor. Sesi artırmak, sıradaki şarkıya geçmek amacıyla çift tıklasanız bile her seferinde 3 tıklama algılayıp asistanı açıyor. Kulaklığa dokunmadan kafanıza vurduğunuzda, kafanızı sağa-sola salladığınızda sıradaki şarkıya geçebiliyor. Tam anlamıyla bir rezalet((((

Uygulama desteği olan, APTX destekli, silikonlu uzun formlu doğru dürüst bir kulaklık yok piyasada, bunu anlıyoruz(

Son düzenleme:

addr

Üye
Arkadaşlar selam, T19 Türkiye'ye gelmiş, Hepsiburada, Trendyol, n11'de 299-339 TL arasında fiyatlarla satışa çıkmış. 230 lira civarında aldım ben, daha önce alan kullanan oldu mu hiç?

Crufty

Üye
Arkadaşlar selam, T19 Türkiye'ye gelmiş, Hepsiburada, Trendyol, n11'de 299-339 TL arasında fiyatlarla satışa çıkmış. 230 lira civarında aldım ben, daha önce alan kullanan oldu mu hiç?
Ben aldım bu sabah gelir bakalım hadi hayırlısı
Arkadaşın gazına geldim risk aldım biraz umarım hayal kırıklığı olmaz