Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou nun yENİ Silahı T19 🏆

Ferhat Ç.

Üye
Ben aldım bu sabah gelir bakalım hadi hayırlısı
Arkadaşın gazına geldim risk aldım biraz umarım hayal kırıklığı olmaz
Kullandıktan sonra yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum.
Özellikle görüşme konusundaki yorumlarınızı merak ediyorum

Crufty

Üye
Kulaklık 10 dakika önce elime geçti şimdi şarja koydum ilerleyen tarihlerde bu gönderiyi cevaplayın soru sorun size deneyimlerimi anlatayım

Ferhat Ç.

Üye
Kulaklık 10 dakika önce elime geçti şimdi şarja koydum ilerleyen tarihlerde bu gönderiyi cevaplayın soru sorun size deneyimlerimi anlatayım
Kulaklıkla alakalı yorumlarınızı alabilirmiyim
Telefon görüşmelerindeki performansından memnunmusunuz

Carabiner

Üye
Yabancı incelemelerde kulaklıkta kafanızı hızlıca savurduğunuzda bile dokunmatik kontroller ya da sensör anlamsızca komut algılayıp müzik durdurma, sıradaki şarkıya geçme gibi sorunlar olduğunu gördüm. Böyle bir şey deneyimlediniz mi?

Yusuf Emre Özkan

Aktif üye
Çinlilerden hızlısı mezarda ;)

QCY nin T7 kozuna karşı Haylou markası boş durmuyor ve T19 ile hızlı bir giriş yapıyor.

görüşme ve müzik için uygun uzun ve silikonlu tasarım

⚙Qualcomm çip Aptx ve AAC desteği | Kablosuz Şarj | Kızıl ötesi kulaktan çıkarınca müziğin durması | 5 saat kullanım toplam 30 saat |Typ-C |Özelleştirebilir kontrol
| Lip-sync ile oyunlarda daha az gecikme

🔥 Flash indirim 227 TL

https://bit.ly/3eJUYSK

Ekli dosyayı görüntüle 402
Hocam ben bunu hangi akımla şarj edecem bilmiyorum 5v-1A mı yoksa 5v-2A mı hızlı şarj desteği de var ama

Yusuf Emre Özkan

Aktif üye
Ben 2 hafta dır kullanıyorum sesi iyi son seviye ses de iyi tatmin eder demiyom iyi dokunmatikleri bi tık sert gecikme sıkıntısı yok bide oyun modu yok mağlesef bu kadar

Yusuf Emre Özkan

Aktif üye
Yabancı incelemelerde kulaklıkta kafanızı hızlıca savurduğunuzda bile dokunmatik kontroller ya da sensör anlamsızca komut algılayıp müzik durdurma, sıradaki şarkıya geçme gibi sorunlar olduğunu gördüm. Böyle bir şey deneyimlediniz mi?
Kafana hızlıca vurman mantıksız vurmanı gerektirecek bişey yok adamlar ona göre yapmıyor bu kulaklığı evet kulağına tam iyi oturtmazsan sensörü yüzüne gülünce bile durma yapıyo ama dokunmatik konusunda hiç bi sıkıntı yok

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Kulaklık kağıt üstünde harika duruyor, almak için heveslenmiştim, ama izlediğim incelemeler, aliexpressde kulaklığı alanların yorumları beni hayal kırıklığına uğrattı. Kulaklığın 2 eksisi var: 1)Kulaklıkları kutuya koyduğunuzda ve kapağı kapattığınızda bile bazen telefonla bağlantıyı kesmiyor. 2) Kontroller tam anlamıyla sapıtıyor. Tekini kulağınızdan çıkardığınızda müzik duruyor, ama yeniden taktığınızda kendi başına sıradaki şarkıya geçiyor. Sesi artırmak, sıradaki şarkıya geçmek amacıyla çift tıklasanız bile her seferinde 3 tıklama algılayıp asistanı açıyor. Kulaklığa dokunmadan kafanıza vurduğunuzda, kafanızı sağa-sola salladığınızda sıradaki şarkıya geçebiliyor. Tam anlamıyla bir rezalet((((

Uygulama desteği olan, APTX destekli, silikonlu uzun formlu doğru dürüst bir kulaklık yok piyasada, bunu anlıyoruz(
Youtube Kenneth tannaka izledin sanırım sen de. Ses seviyesi iyi olacak, silikonlu olacak, uzun formda olacak, sound güzel olacak. Bulursan bana da haber ver burdan:) yoksa gidip Huawei yada airpods pro alacağım.

Carabiner

Üye
Youtube Kenneth tannaka izledin sanırım sen de. Ses seviyesi iyi olacak, silikonlu olacak, uzun formda olacak, sound güzel olacak. Bulursan bana da haber ver burdan:) yoksa gidip Huawei yada airpods pro alacağım.
Evet evet, o videodan sonra bu kulaklıktan da soğudum. Güzel kulaklıklar var Edifier tws nb2 gibi, ama onlar da 70-80$ bandında, pahalı biraz. Şu anda beklemedeyim o yüzden)

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Evet evet, o videodan sonra bu kulaklıktan da soğudum. Güzel kulaklıklar var Edifier tws nb2 gibi, ama onlar da 70-80$ bandında, pahalı biraz. Şu anda beklemedeyim o yüzden)
Ben de sipariş edip direkt kargo yu aldığım gibi hiç açmadan gönderdim. İnceleme yaparken bunlara dikkat etmeliydin enes.
O modelinin incelemesini izledim bugün tesadüf, harika bir tasarımı var bence yükseldim baya.

Carabiner

Üye
Ben de sipariş edip direkt kargo yu aldığım gibi hiç açmadan gönderdim. İnceleme yaparken bunlara dikkat etmeliydin enes.
O modelinin incelemesini izledim bugün tesadüf, harika bir tasarımı var bence yükseldim baya.
Soundpeats truecapsule 2, Whizzer TP1S, MPOW X3 modellerini de gözden geçirebilirsin.

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
MPOW X3 ANC özelliğine sahip olduğu için direk öne çıkıyor. Muhtemelen onu seçerim ben
Gürültü engelleme özelliğini bir ben mi gereksiz buluyorum acaba? Pasif gürültü engelliyor zaten silikonlarla baya niye ihtiyaç bu teknoloji anlamış değilim boşa şarj harcamak sanki. Belki tren otobüs uçak yolculuklarında güzel olabilir ama çok da gerekli değilmiş gibi geliyor bana. mpow ve true capsule arasındayım, bakalım.

Carabiner

Üye
Gürültü engelleme özelliğini bir ben mi gereksiz buluyorum acaba? Pasif gürültü engelliyor zaten silikonlarla baya niye ihtiyaç bu teknoloji anlamış değilim boşa şarj harcamak sanki. Belki tren otobüs uçak yolculuklarında güzel olabilir ama çok da gerekli değilmiş gibi geliyor bana. mpow ve true capsule arasındayım, bakalım.
Airpods benzeri aşağıya doğru çıkıntılı modeller çoğunlukla pasif gürültü engellemede çok üst düzey olmuyorlar. Ben şahsen ANC özelliğini müzik dinlemekten daha çok kitap okurken, ya da konsantre olmaya çalışırken kullanmayı planlıyorum.
MPOW güzel bir seçim tabiki. Ama unutmamak lazım, Edifier uygulama desteği olan, AAC ve APTX destekleyen, kulakta olduğunu algılayan sensöre sahip ender modellerden. Fiyatı erişilebilir olsa direk onu seçerim ben

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Airpods benzeri aşağıya doğru çıkıntılı modeller çoğunlukla pasif gürültü engellemede çok üst düzey olmuyorlar. Ben şahsen ANC özelliğini müzik dinlemekten daha çok kitap okurken, ya da konsantre olmaya çalışırken kullanmayı planlıyorum.
MPOW güzel bir seçim tabiki. Ama unutmamak lazım, Edifier uygulama desteği olan, AAC ve APTX destekleyen, kulakta olduğunu algılayan sensöre sahip ender modellerden. Fiyatı erişilebilir olsa direk onu seçerim ben
Edifier alayım diyorum ama o da amazonda yok