Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou t15 tek kulaklık sorunu

Akif

Üye
Ya kutudan kulaklıklari çıkarıyorum sol kulaklıkta ışık var sagda yok bağlanıyorum bluetoth ile yine solda ses var sagda yok sarja taktım sarj kutusunda solda ışık var sağda yine yok

Akif

Üye
Ya abi bi yardım edin cideen iade etmek istemiyorum sorun ne bilmiyorum

selis

Üye
Çözüm bulabildiniz mi? Benim de şu anda aynı sorunum var. Sol çalışıyor sağda sıfır ışık. Şarjda da ışık yanıp sönüyor..

FurkanK

Üye
Yeni almıştım ve çok korkmuştum açıkcası sol kulaklığıma gelmiyordu yani sürekli ışık yanıp sönüyordu.sonra resetledim ve şuan kullanabiliyorum.ilerde tekrarlar mı sanmam yani umarım 😂

selis

Üye
Yeni almıştım ve çok korkmuştum açıkcası sol kulaklığıma gelmiyordu yani sürekli ışık yanıp sönüyordu.sonra resetledim ve şuan kullanabiliyorum.ilerde tekrarlar mı sanmam yani umarım 😂
Nasıl resetlediniz 😕 benim şarj kutusundan çıkardıktan sonra ne kadar basılı tutsam da ne ışık ne de ses..

MehmetEmin

Üye
Ya kutudan kulaklıklari çıkarıyorum sol kulaklıkta ışık var sagda yok bağlanıyorum bluetoth ile yine solda ses var sagda yok sarja taktım sarj kutusunda solda ışık var sağda yine yok
Merhaba , İnternette Resetleme Videoları Var Bendede Öyleydi Resetledim Şuan Sorun Yok

MehmetEmin

Üye
Bunu biliyorum 😔 ama zaten sorun benim sağ kulaklığı kutusundan çıkardığımda hiç ışık yanmıyor.. Kapatmak için ne kadar basılı tutarsam tutayım hiç ışık yok.. Sanırım benim ki bozuldu 🤷🏻‍♀️
Şarj ettinmi ? Kutunun şarjı Varmı ?

suhappy

Üye
Elbette.. Herşeyi denedim.. Olmadı.. En son satın aldığım yer ile iletişime geçtim.. Onlara gönderdim. Bir kaç gün önce.. Bakalım.. Ne yapacaklar ben de bilmiyorum..
Merhaba, bende aynı problemi yaşıyorum. Bugün teslim aldım t15 kulaklığımı fakat şarjdan çıkardığımda ne ses ne ışık var. Resetlerken de sağ da ışık yanmıyor ve ses vermiyor. Son durum nedir? Nasıl bir yol izlediler, problemi neymiş? Ona göre garantiye yollayıp iade etmeyi düşünüyorum çünkü izlediğim her şeyi denedim asla olmuyor.