Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou T15 vs GT1 Plus

emireren27

Üye
Bu ikisinin arasında kaldım önceliğim kesinlikle müzik performansı şarjı ve mikrofonu çok önemsemiyor hangisini almalıyım 200 tl altında başka ne önerebilirsiniz sadece müzik için

azizaktas

Üye
T19'u bilmem ama GT1, GT1 Pro, GT1 Plus ve Haylou T15 modellerini müzik için önermem. Xiaomi bu konuda iyi değil gibi. Sizin ihtiyacınız bence KZ S1D. Tizler 1 tık yüksek olduğu için rahatsız olabilirsiniz ama eq tepkisi yüksek olduğu için istediğiniz kıvama getirirsiniz.

emireren27

Üye
T19'u bilmem ama GT1, GT1 Pro, GT1 Plus ve Haylou T15 modellerini müzik için önermem. Xiaomi bu konuda iyi değil gibi. Sizin ihtiyacınız bence KZ S1D. Tizler 1 tık yüksek olduğu için rahatsız olabilirsiniz ama eq tepkisi yüksek olduğu için istediğiniz kıvama getirirsiniz.
Kz s1d bass olarak yeterli olur mu emin değilim siz kullandınız mı herhangi birini

azizaktas

Üye
Kz s1d bass olarak yeterli olur mu emin değilim siz kullandınız mı herhangi birini
Yazdıklarımın hepsini kullandım. KZ S1D şuan duruyor ama o da yarın satılıcak gibi. Ses olarak memnunum ama pil ve diğer konularda istediğimi alamıyorum. Bass istiyorsanız Blitzwolf FYE7'y öneririm, onu da kullandım.

T15 modeli bass için alınabilir ama müzikte detaylandırma konusunda geride kalır.

emireren27

Üye
Blitzwolf bütçemin bir tık üstünde ve ayrıca yurt içi satışı yok o yüzden onu düşünmüyorum çünkü ilk kulaklığım olacak çok da para vermek istemiyorum kz s1d modelini araştıracağım peki gt1 plus ile t15 i karşılaştırırsak hangisinin müzik performansı daha iyi

azizaktas

Üye
Blitzwolf bütçemin bir tık üstünde ve ayrıca yurt içi satışı yok o yüzden onu düşünmüyorum çünkü ilk kulaklığım olacak çok da para vermek istemiyorum kz s1d modelini araştıracağım peki gt1 plus ile t15 i karşılaştırırsak hangisinin müzik performansı daha iyi
Aynı denebilir. T15 düşük gecikme, daha yüksek ses ve ekstra batarya sayesinde önde.

emireren27

Üye
aptX' i kapatıp açarken hissedilir bir fark görmedim ben.
Cevaplarınız için teşekkür ederim şuan gt1 plus ile kz s1d arasında kaldım gt1 plusun kutu ve kulaklık tasarımını çok sevdim fakat kz s1d nin de dediğinize göre sesi dava iyiymiş bilemiyorum çok aradayım