Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou T19 inceleme [ANA KONU] Kullanıcı yorumları

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Merhaba bu konu altıda Haylou T19 ile ilgili sorunları, kullanıcı deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. (y)

hakusama

Isınmaya Başlayan Üye
Kötü incelemelerine bakmanızı öneririm. Ben de sipariş verdikten sonra gördüm ve almamaya karar verdim. Kontrollerinin kötü ve saçma çalıştığını söylüyor. Ses yüksekliğinin az olduğundan bahsediyor. Deneyimi olan var mı?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Ben de sipariş edip direkt kargo yu aldığım gibi hiç açmadan gönderdim. İnceleme yaparken bunlara dikkat etmeliydin enes.
O modelinin incelemesini izledim bugün tesadüf, harika bir tasarımı var bence yükseldim baya.
Merhabalar, 4 gün kullandım kulaklığı aktif olarak en ufak bir kontrol sapıtması yaşamadım , ki halen onu kullanıyorum , benim kullandığım üründe bir problem yoktu ki daha farklı sorunlar ile karşılaşsam incelemede belirtirdim buna emin olun. karşılaştığım problemleri incelemede belirttim , saygılar.

ybilgutay

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba 1 haftadır kullanmaktayım.

Tercihiniz silikonlu bir kulaklık kullanmak olacaksa ve iyi bir mikrofon istiyorsanız 300 TL altı en iyi silikonlu tws Haylou T19'dur yorumunda bulunabilirim.

Herkese tavsiye ederim.

TheC4tt

Üye
Bende bugün elime geçti cihaz ve şarj konusunda sıkıntım var yardımcı olabilirseniz sevinirim şarj kutum ve kulaklılar şarj almıyor herhalde

TheC4tt

Üye
Bende bugün elime geçti cihaz ve şarj konusunda sıkıntım var yardımcı olabilirseniz sevinirim şarj kutum ve kulaklılar şarj almıyor herhalde
Sıkıntı kulaklıkları kutuya koyduğumda ışık yanmıyor ama cihaz geldiğinde şarjı vardı.kutuyu şarja taktım kırmızı ışık yandı sonra Beyaz yine de şarjda takılı bıraktım.uygulamadan şarj kutusu eşleşmedi kulaklıklar eşleşti.kulakliklarin şarjı azalınca mı şarj oluyor kendiliğinden.bu konuda sıkıntım var bilgilendirirseniz sevinirim (teknoloji cahili).ses kalitesi süper bu arada ben iPhone kulaklığından buna geçtim ve sesi süper dengeli çok güzel baslarıda boğuk değil net.eklemek istedim.

TheC4tt

Üye
Merhaba 1 haftadır kullanmaktayım.

Tercihiniz silikonlu bir kulaklık kullanmak olacaksa ve iyi bir mikrofon istiyorsanız 300 TL altı en iyi silikonlu tws Haylou T19'dur yorumunda bulunabilirim.

Herkese tavsiye ederim.
Hocam sağ kulaklığın şarj olmayıp solun olduğu oldu mu?