Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Haylou T19 Kulaklık Kutusu Şarj Almıyor

arda7327

Üye
Herkese Merhaba. 25 EYLÜL tarihinde Hepsiburada'dan ve direk Hepsiburada'nın kendi satıcısı olduğu yerden aldım. Kulaklığı 2 aydır vs güzelce kullanıyordum fakan son 1 haftadır şöyle bir problem ile karşılaşmaya başladım. Kulaklığın şarj kutusu hiçbir şekilde şarj almıyor. Üstündeki led göstergeler de artık gözükmüyor. Kulaklıkları kendi haznesine bıraktığımda ise kulaklıklar halen daha bağlantılı şekilde gözüküyor ve şarj olmuyor. Birisi yardımcı olabilir mi? Yoksa garantiye yollayacağım durduk yere olmaya başladı ve çözemiyorum. @EnesOZEN Abi gözünü seviyim bi yol göster.

necati

Üye
Merhaba bende de ayni sorun oldu. hatta mesajini da googledan cozum ararken gordum. Kendi kendime cozmeyi denerken rasgele çözdüm sanırım. Şarj kablosu kutuya bi kac dakikadir takiliyken ve kutunun kapagı kapalı iken arkadaki düğmeye 4 kez tıkladım ve kutuda kirmizi isik yanmaya basladi. kapagini actim iceride beyaz isik yanip sonuyordu. kulakliklar telefonuma baglanmiyordu. bundan sonra baglanmaya basladi. (kapagi acikken de denemistim ama olmamisti)
Mesajı atalı da baya olmuş ama en azından basina gelenlerin denemesi için yazmak istedim.