Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Huawei Freebuds Lite

ugur_bek

Üye
Merhabalar arkadaşlar,

23 Mart itibariyle Huawei Türkiye Online AlışVeriş platformunu açıyormuş. Ürün hakkında gerek Enes'in gerekse de kullananlar varsa onların yorumlarını almak isterim. Biliyorum çok marka model var ama güya 699 TL olan bir modelin açılış sebebiyle 199 TL'ye satılacak olması iştah kabartmıyo değil :)

Erwin rommel

Isınmaya Başlayan Üye
Fye8 ve Baseus w07 ile kıyaslamasını yapabilen çıkarsa çok iyi olur.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Kulaklığı alacağım ben elimde şuan Tronsmart Spunk Beat ve SoundPeats True Capsule modelleri var hepsiyle karşılaştırıp bir yorum yazarım tekrar

ugur_bek

Üye
Kulaklığı alacağım ben elimde şuan Tronsmart Spunk Beat ve SoundPeats True Capsule modelleri var hepsiyle karşılaştırıp bir yorum yazarım tekrar
Büyük ihtimal bende almış olurum ama başka kulaklığım olmadığı için karşılaştırma şansım olmaz :D

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Güzel fiyat internetteki incelemeleri iyice bi tarayın ;) (y)

Erwin rommel

Isınmaya Başlayan Üye
Üründe kronik bağlantı problemi varmış arkadaşlar

Erwin rommel

Isınmaya Başlayan Üye
Türkiye'de satılıyor olması beni çok cezbediyor. 50tl'lik indirim kuponu kazandım bide eğer onu kullanabilirsem ben de bunu alacağım

Erwin rommel

Isınmaya Başlayan Üye
Sanırım 50 TL lik indirim kuponunu kullandırmaz. Zaten ciddi bir indirim yaptıkları için.
Ben de öyle düşünüyorum belki kablo falan satarlarsa 20 tl'ye o zaman kullanabilirim ama zannetmiyorum. Fye8'in kutusu biraz daha küçük olsa onu alıp geçeceğim. Fakat cidden sıkıntılı bir kutuya sahip.

Çoğu kişi bu kulaklıktan memnun olmadığını söylüyor.3 saniye gecikme süresi olduğunu söylüyorlar.Bence 200 olsa dahi alınmaz.

muttalip

Üye
Ben de öyle düşünüyorum belki kablo falan satarlarsa 20 tl'ye o zaman kullanabilirim ama zannetmiyorum. Fye8'in kutusu biraz daha küçük olsa onu alıp geçeceğim. Fakat cidden sıkıntılı bir kutuya sahip.
Bende bu fiyata almaya değer bir ürün
Çoğu kişi bu kulaklıktan memnun olmadığını söylüyor.3 saniye gecikme süresi olduğunu söylüyorlar.Bence 200 olsa dahi alınmaz.
Sanıırm o gecikme oyunlar için söyleniyor. Konuşma ses performansı iyi olduğu söyleniyor. Müzik dinlemek için yeterli olmayabilir. Ama video falan izlemek için yeter diye düşünüyorum.

muttalip

Üye
Bu kulaklık ile ilgili en büyük sorun bence Bluetooth bağlantısının 4.2 olması. Bu da kulaklıkta olan gecikmeye açıklıyor. Ama yine söylüyorum bu fiyata iyi bir kulaklık. Enes hocanın incelediği kulaklıkların üst seviye olanları ile kapışır nitelikte. Baseus w07 bugün tr fiyatı 320 TL seviyelerinde. Dolayısı ile mantıklı bir tercih olur.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Ben alacağım bu kulaklığı bakalım nasıl ses kalitesi gecikme vs. bu başlık altına yazarım artılarını eksilerini

Kulaksizsiniz

Isınmaya Başlayan Üye
Kaç stok ile sınırlı aradım ama bulamadım

muttalip

Üye
Siparişi verdik bakalım. İndirim kuponu kullandırmadı. Siyah renk stokta yok. Mecbur beyaz aldık. Hadi hayırlısı. Ürün ulaşınca tekrardan yazarım.
Var mı sipariş veren?