Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

İPHONE XR VS SAMSUNG S20

Yusuf06

Üye
Merhabalar uzun bir süredir İphone 7 kullanıcısıyım artık yeni bir telefona geçmek istiyorum tekrardan bir iphone almak istiyorum lakin fiyatlar dudak uçuklatıyor. S20 harika bir telefon ama androide geçmeye korkuyorum S20 ve XR arasında gidip geliyorum objektif yorumlarınızı bekliyorum

goldensnake28

Moderator
Yönetici
IOS işletim sistemine alıştıysanız Androide geçmek zorlayabilir şahsen ben de iPhone 7 kullanıyordum bataryası yetersiz geldiği için 2019 yılında S10e almıştım fakat bir türlü alışamadım 1 ay sonra satıp tekrardan iPhone a dönüş yapmıştım.

Merhabalar uzun bir süredir İphone 7 kullanıcısıyım artık yeni bir telefona geçmek istiyorum tekrardan bir iphone almak istiyorum lakin fiyatlar dudak uçuklatıyor. S20 harika bir telefon ama androide geçmeye korkuyorum S20 ve XR arasında gidip geliyorum objektif yorumlarınızı bekliyorum
İphone XR eskidi tasarım olsun, kamera olsun. İşlemci olsun... Hala cayır cayır çalışır ama s20 gibi bir telefon varken bana kalırsa verilmez. Benim de arkadaşım iphone 7 den xiaomi mi 10t ye geçti bir sorun yaşamadı alışma işi için bir kaç gün yeter. Kaldı ki şu an pek çok arayüz apple nın kine fazlasıyla benziyor o yüzden sıkıntı yaşamazsın