Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Jabra Elite 65t

Tahaatan

Üye
Bime bu hafta 500tl gibi bir fiyata geliyor. O fiyat klasmanında en iyi ürün jabra 65t midir? Yoksa önerebileceğiniz başka ürün var mı

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
Ses seviyesini yüksek seviyorsanız sizi tatmin etmeyebilir. Kutusu biraz dandik. Ses kalitesi gayet güzel. Fakat samsung galaxy buds'a da ayrıca bakmanızı öneririm

Tahaatan

Üye
Araştırma sonucunda bir kaç ürün daha buldum. İçlerinde deneyimledikleriniz var ise yorum yapabilirseniz sevinirim.
Anker life dot 2
Ttec airbeat duo
1more stylish

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
Araştırma sonucunda bir kaç ürün daha buldum. İçlerinde deneyimledikleriniz var ise yorum yapabilirseniz sevinirim.
Anker life dot 2
Ttec airbeat duo
1more stylish
1more markası gerçekten çok kaliteli bir marka. Omthint airfree modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Kullandığım modelin üst modeli stylish oluyor galiba. Onu almayı planlamıştım fakat bütçem yetmedi. Airfree modeli fiyatına göre bu kadar kaliteliyse stylish modeli de çok kalitelidir. Diğer modeller hakkında bir fikrim yok fakat 1more markasından almayı düşünürseniz gözünüz kapalı alabilirsiniz. Sanırım fiyatı 300-350 lira civarında 150 lira gibi bir tasarruf da etmiş olursunuz. Fakat diğer modellerin de incelemelerine baksanız iyi olur.

Tahaatan

Üye
Stylish 380-400 tl gibi bir fiyatı var. Diğer ikisi bir miktar daha pahalı ankerle 1more arasında kaldım esas olarak ikiside bu alanda iyi firmalar ama life dot hakkında pek inceleme bulamadığımdan bekliyorum. Bu arada bilgiler için teşekkür ederim

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
Stylish 380-400 tl gibi bir fiyatı var. Diğer ikisi bir miktar daha pahalı ankerle 1more arasında kaldım esas olarak ikiside bu alanda iyi firmalar ama life dot hakkında pek inceleme bulamadığımdan bekliyorum. Bu arada bilgiler için teşekkür ederim
Rica ederim. Fiyatını 300-350 bandında sanıyordum kusura bakmayın. epey.com sitesinden kulaklıkların teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz. Ben 1more stylish tavsiye ederim. Fakat siz yine de hangisi size uygunsa onu alın. Hayırlı Sabahlar

Tahaatan

Üye
Galaxy buds önermiştiniz onu 1more ile kıyaslayabilir misiniz deneyimlediyseniz

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
Maalesef deneyimleme fırsatım olmadı fakat yerli yabancı çoğu incelemelerini izledim. Benim görüşüm ikisi de neredeyse aynıdır fakat işlevsellik açısından galaxy buds daha iyidir. Telefonda ugulama desteği var ve bu uygulamada ortam sesi, pgö, kulaklık dokunmatik kısımlarina görev atama, özel ekolayzer ayarları ve uygulamadaki güncellemeler ile kulaklığa gelen ses kalitesi değişimi gibi bir çok özellik mevcut. Stylish alacaksanız bunlara erişiminiz olmayacak. Ama işlevselliğe pek de dikkat etmiyorsanız ben stylish almanızı tavsiye ederim.