Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

JBL Tune T220

Cordet

Üye
Merhaba yaptığınız 400-800tl fiyat listesindeki müzik öncelikli kulaklıkları inceledim fakat beğendiğim bir model bulamadım genel olarak ses kaliteleri güzel olarak yorum yapılmış ama çoğunun kulakta iri veya kaba durduğunu söylemişsiniz kendim araştırdıktan sonra JBL Tune T220 modeline denk geldim sesinin güzel ve görüntüsünün şık olduğu söyleniyordu ama pil ömrü 3 saat veya altında deniliyordu bu fiyat aralığında kendime uygun bir kulaklık bulamadım ve 800tl nin üstüne çıkmam imkansız bu yüzden daha uygun olan Wavefun Xpods 3'ü almayı düşünüyorum aklımdaki sorular:
-JBL Tune T220 model kulaklığın ses kalitesi nasıldır almaya değer mi?
-Almaya değmezse bu fiyat bandında listede belirttiğiniz dışında önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mıdır?
-Önerebileceğiniz başka kulaklık yoksa JBL Tune T220 mi yoksa Wavefun Xpods 3 mü almalıyım? Jbl aradaki fiyat farkına değer mi?
Cevaplarınızı bekliyorum.