Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

kulaklık seçimi

Arkadaslar sabahtan beri Bluetooth kulaklik secimi yapmaya calisiyorum enes agamizin videolarinin bazilarini 5 ten fazla izledim kafayi yicem BAKİN SİMDİ

ARADİGİM KULAKLİGİN KUTUSUNUN TARASİRİMİ DEGİL, KAPAGİNİN KALİTESİZ PLASTİK HİSSİ UYANDİRMASİ DEGİL, KUTUSUNDA OYNAMASİ DEİL, 3. MEYDAN MUHAREBESİNDE SAGLADİGİ MİKROFON PERFORMANSI DEGİL, KAPAGİ KAPANİRKEN CİKARDİGİ SES DEGİL, PARAŞÜTTEN ATLARKEN KULAĞIMDA KALIP KALMAMASI DEĞİL, SES ŞİDDETİNİN ULASTİGİ EN YUKSEK DB SEVİYESİ DEĞİL (gidin o zaman kafaniza pc hoparlörü bantlayın), ANLAMİNİ BİLMEDİĞİM BİRSURU APTX AAC YPG PYD YKS KPSS DESTEGİ DEGİL!!!1!1!11!1!1!!1

BAKİN tek aradığım kulağımda patlamayacak, spotify da dinledigim her türlü müzik tarzina (r&b, rock, soul, pop , klasik, rap hip hop.. vsvsvsvs) olumlu tepki verecek ve ses kalitesi ayarini sona aldigimda net sesler verecek ,,iste sadece ses netligi ve dengesi ARADİGİM SEYLER BUNLAR videoya giriyorum 19dk kapaginin acilma kapanma sesi, bezelyeye benzemesi vs 1 dk ses performansi oda SİZİ TATMİN EDER YAAEUEHGH(enes abi sen deil alınma)
Ya tek aradigim ses netliği yani zaten boyle olmasi gerekmezmi?1!1?
Her neyse eger bana yardim etmezseniz gidip mediamarkttan yada vatan pc den (bu ne kadar ciddi olduğumu gosterir) 8-12 ay mevsimlik isci olup amele paramla airpods pro alicam ÇOK CİDDİYİM ಠ_ಠ YARDİM ETMEZSENİZ(enes abi ozellikle senಠ︵ಠ) ༼;´༎ຶ ۝ ༎ຶ༽ .....,................. (╥﹏╥)
.

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Dostum sakin ol :D Bütçen ne ona göre tavsiye verelim.

Dostum sakin ol :D Bütçen ne ona göre tavsiye verelim.
Bütçe 100 200 arasi
Hani zaten gt1 plus t5 ve t9s arasinda kaldım bide huawei am61 var yari kablolu bi kulaklık onceden kullandim ses kalitesi onceden guzeldi yuzde 60tiz 40bass gibi simdi 1 hafta önce a101 den siparis ettim kutu biraz degismis sanirim ustunde yukseltilmis bass yazisi vs vardi simdi yuzde 60bass 40 tizz gibi olmus. Ama kafama takilan yukaridaki modeller ses netligi ve dengesi bakimindan ayni duzeydemi yoksa tam kablosuzlar hep 1 adim dahami asagida , Aydinlanmak istiyorum ve bu modeller hifi mi oyleyse bu ne demek? (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ 。◕‿◕。

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
gt1 plus al,başlığı ve harfleri büyük yazma @CRAZYBOYPRO72

gt1 plus al,başlığı ve harfleri büyük yazma @CRAZYBOYPRO72
Mütabık mıyız? (büyük harfleri bilmiyordum ilk ve son◉‿◉)