Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Kulaklık Tavsiyesi

Merhabalar;

200-300 TL arası bir kulaklık almayı istiyorum. Ortalama bir kullanıcı olduğum için tatmin edici bir müzik performansının yanında telefon görüşmelerinde sesin karşıya net bir şekilde gitmesi ve şarjının 1 günü çıkarması ana kriterlerim. Biraz araştırmalarıma göre Haylou T15 ve Xiaomi 1more Omthing Airfree gözüme çarptı. Kriterlerime hangisi daha uygun veya bu fiyat aralığına sizlerin önerisi nedir?

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
1more omthing airfree modelini az önce sipariş ettim. bütün incelemelerine ve yorumlarına baktım negatif neredeyse hiçbir söylem yok. umarım güzel bir kulaklıktır geldiğinde görüşlerimi buraya yazarım.
(ayrıca görüşme kalitesi de çok güzeldi kulaklığın kayıtlarını dinledim dışarıda bile rüzgar dışı bütün sesler kendi sesimizin arkasında kalıyor.)

Umutby48

Isınmaya Başlayan Üye
1more omthing airfree modelini az önce sipariş ettim. bütün incelemelerine ve yorumlarına baktım negatif neredeyse hiçbir söylem yok. umarım güzel bir kulaklıktır geldiğinde görüşlerimi buraya yazarım.
(ayrıca görüşme kalitesi de çok güzeldi kulaklığın kayıtlarını dinledim dışarıda bile rüzgar dışı bütün sesler kendi sesimizin arkasında kalıyor.)
kulaklık bu sabah geldi. malzeme kalitesi gerçekten güzel. ses yüksekliği konusunda beni çok tatmin etmedi. ekolayzer ile yükseltme yaptım. tiz ve midler olması gerektiği gibi. son seste bozulma yok, yükseltmeme rağmen bozulma olmadı. basslar gayet güzel, tok bass. ama çok yüksek değil alttan alttan hafif vuruyor hissedebiliyorsunuz. hızlı şarj desteği gerçekten çok iyi olmuş. sessiz ortamda ve dışarıda konuşma yaptım. arkadaşım sesimin gayet iyi geldiğini söyledi, dışarıda ise gürültüler arka planda kalıyormuş sesim ön planda oluyormuş. silikonları biraz dandikti. ben de samsung kulaklıkların silikonlarını taktım basslar daha da vurmaya başladı. özetleyecek olursak iyi bir kulaklık. almanızı tavsiye ederim.