Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Kulaklık ve Akıllı Saat Hakkında Tavsiyelerinizi istiyorum.

Gurbuzcan

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle Enes abinin videolarından izlediğim kadarıyla kendim birkaç ürün çıkardım ama çok kararsız olduğum için fikrinizi almak istiyorum.
Telefon olarak Xiaomi K30 Pro ( Poco F2 Pro ) kullanıyorum şuan tws kulaklık olarakta QCY T2C kullanıyorum fakat kulaklığımda sol kulaktan az ses gelmeye başladı yeni bir kulaklık alıcam bu yüzden. Ve birde akıllı saat alıcam.
Kulaklıkta aradığım özellik ses seviyesinin yüksek ve kaliteli olması kulaklığı müzik dinlemek için kullanıyorum nadiren telefon görüşmesi yapıyorum. ( Fitness yaparkende kullanıyorum.)
Hakii Time TWS 310 TL Hepsiburada
FIIL T1 Pro TWS 460 TL Aliexpress
EarFun Free Pro TWS 450 TL Kendi Global Sitesi
Edifier TWS 1 245 TL Aliexpress
Edifier TWS 1 Pro 345 TL Aliexpress

Bu modeller arasında kaldım bu modeller arasından hangisini seçerdiniz bu şartlar altında yada başka tavsiyeniz olurmu yüksek fiyatlı olanlar çok birşey değiştirirmi yoksa uygun olanlardanmı al dersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Birde akıllı saat almak istiyorum ondada 1000 - 1500 arası bir bütçem var almayı düşündüğüm model Amazfit GTR 2e yaklaşık olarak 1000 TL gibi bir fiyatı var başka bir öneriniz olurmu acaba ?
Enes abi eğer müsaitsen seninde tavsiyeni bekliyorumm

goldensnake28

Moderator
Yönetici
FIIL T1 Pro ve EarFun Free Pro modeli özellikleri ile diğerlerine göre daha önde ben şahsen 2 modelden birini tercih ederdim.
Saat konusuna gelince 2-3 ay Samsung Galaxy Watch kullandım işletim sistemi çok akıcıydı, görüntü kalitesi de gayet güzeldi bu modeli de tavsiye edebilirim. Başka bir saat söyleceyek olsam Tic Watch Pro modeli Android işletim sistemine sahip Aliexpresste çok uygun bir fiyata sahip.
Link: TicWatch Pro 512M (yenilenmiş) erkek saati aşınma OS Google iOS ve Android için NFC ödeme dahili GPS su geçirmez Bluetooth|Akıllı Saatler| - AliExpress