Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Metal/rock için kulaklık önerisi

Merhabalar, bildiğiniz gibi internette çok fazla çeşit kulaklık var ve hangisine baksam yorumların yarısı kötü yarısı iyi oluyor bu yüzden kulaklık seçmekte zorlandım.

Benim isteğim şu: Bilindik bir markanın (apple, huawei, samsung vb.) metal müzikleri kaliteli bir şekilde dinleyebileceğim aynı zamanda günlük hayatta da (dizi film telefon görüşmesi vb.) konularda beni üzmeyecek bir kulaklığını almak istiyorum. Airpods 2 almayı düşünüyordum fakat Xiaomi bir telefon kullandığım için sanırım performansı kötü olur araştırdığım kadarıyla. Freebuds 3'ü bi ara aklımdan geçirdim vb.

Forumdaki silikonlu/silikonsuz konusuna da baktım müzik için silikonlu daha iyi fakat bu dediklerimi karşılayan silikonlu bir model göremedim pek. Çünkü silikonlu olacaksa da yine airpods pro veya freebuds pro gibi olmasını isterim çünkü şuanda xiaomi airdots kullanıyorum ve kulakta çok rahat durmuyor.

Kısacası bayağı uzun bir süredir kulaklıklara bakıyorum fakat hala net bir fikir oluşmadı kafamda. Fiyatı max 1000 civarlarında olacak şekilde hangi kulaklığı almamı önerirsiniz?