Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

QCY Kulaklığı Hangi Siteden Almalıyım?

Designer

Üye
QCY T9S almaya karar verdim T9S'in T4'ün bir üst modeli olarak çıktığını öğrendim fakat kafama takılan soru şu şekilde bu kulaklığın Türkiye'de satışı Teknomosh ve Trendyol üzerinden satıcı olarak Orka Teknoloji olarak iki firma yapıyor ve fiyatları şuan uygun gibi. Fakat şikayetvar'da yorumlara göz attığımda iki firmanında garanti konusunda sıkıntılı olduğu hakkında yorumlar okudum. Sizce bu iki firmadan birinden alsam orjinallik ve garanti konusunda bir sorun yaşarmıyım. Başka bir firma tarafından satılmıyor olmasıda orjinallik konusunda beni endişelendiriyor T5 modelinin sahtesinin piyasada çok gezdiğinide öğrendikten sonra. Gearbest ve banggood üzerinden de satışı mevcut T9S modelinin fakat fiyat olarak ve kargo süresi olarak Türkiye'de satışı olan firmalar daha avantajlı görünüyor. Nasıl bir tercih yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Sonradan pişman olmak istemiyorum.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Selam orjinallik konusunda bir sorun yaşamazsınız bahsettiğiniz yerlerden alırsanız
garanti konusunda gelince sadece o firmalar değil benim yorumumu tr den kulaklık alacak kişiler eğer alacakları kulaklık çok büyük bir firmaya ait değilse
samsung - apple - huawai - jabra - Sennheiser gibi garanti konusunda pek bir beklentiniz olmasın ,
en ufak bir sorunda ya şikayetinizi kabul etmezler yada kullanıcı hatası der geçerler.
yurt dışı fiyatına tr de satıyorlar bahsettiğiniz yerler beklemeye gerek yok derim alın gecin kullanın bozulursa şansınızı denersiniz garanti olarak

cem09

Isınmaya Başlayan Üye
hepsiburada'dan almayin da nereden alırsanız alın.

özge

Üye
Merhaba enes abi videolarını izledim çok emek veriyorsun öncelikle kolay gelsin :)
Ben babama ve kendime iki tane kulaklık almayı düşünüyorum
Babam araba sürerken video izlerken ve türkü vs dinlerken kullanır genelde fiyat olarak 100-250 arası bir şey işini görür mü ne önerirsin (ben t5e bakmıştım çok hassas algılayanları kullanmakta da zorlanabilir)

Ben müzik için özellikle istiyorum yüksek ses ve düzgün ses orta-yüksek bass önceliklerim fiyat 150-300 olabilir mikrofon idare etse yeterli (t15 baktım ama ses kalitesinde kararsız kaldım)
Bir kaç gün içerisinde almam gerekiyor yardımcı olabilirsen çok sevinirim