Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Arkadaşlar merhaba cuma günü qcy t5 kulaklıklarım elime ulaştı herhangi bir problem yok çok güzel ancak şunu fark ettim kulaklığı şarj ediyorum en fazla %70 oluyor %100 dolmuyor samsung smarthingsden bakıyorum sorun nerde sizce şarj kutusunu da ful doldurdum yine koydum tüm gece şarj oldu sabah aldım bakıyorum %70 görünüyor neden %100 olmuyor eğer ciddi bir problemse aldığım yer ile görüşüp iadesi hususunda talepte bulunacağım bilen cevap verebilir mi ?

QCY T5 aldım bugün. Telefonun Bluetooth listesinde iki tane QCY T5 gözüküyor, biri sağ kulaklık, diğeri sol kulaklık. biri bağlı iken diğerinden ses gelmiyor, diğerini bağlayınca ötekinin sesi kesiliyor. Yani bir türlü iki kulaklıktan da aynı anda ses getirtemedim. Yardımcı olur musunuz..

goldensnake28

Moderator
Yönetici
QCY T5 aldım bugün. Telefonun Bluetooth listesinde iki tane QCY T5 gözüküyor, biri sağ kulaklık, diğeri sol kulaklık. biri bağlı iken diğerinden ses gelmiyor, diğerini bağlayınca ötekinin sesi kesiliyor. Yani bir türlü iki kulaklıktan da aynı anda ses getirtemedim. Yardımcı olur musunuz..
Bu videodaki adımları uygulayın.

bende de aynı problem var bluetooth listesinde 2 ayrı cihaz olarak gözüküyor ve birine bağlanınca diğeri çalışmıyor dediğiniz gibi sifirlama resetleme işlemini de yaptım ama bir faydası olmadı
ben sorunu çözdüm. kullanma klavuzunda da pairing diye bir bölüm var odan da bakabilirsiniz. kulaklıları kutusundan çıkarıp açtıktan sonra ikisine de çift dokunun. yeşil kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayacak o sırada eşleşme yapıyor. eşlemşme bitince birisinin ışıklar sönüp diğerinin açık kalacak. sıkıntı çözülecek böylelikle

yavuzselim

Üye
ben sorunu çözdüm. kullanma klavuzunda da pairing diye bir bölüm var odan da bakabilirsiniz. kulaklıları kutusundan çıkarıp açtıktan sonra ikisine de çift dokunun. yeşil kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayacak o sırada eşleşme yapıyor. eşlemşme bitince birisinin ışıklar sönüp diğerinin açık kalacak. sıkıntı çözülecek böylelikle
teşekkür ederim ama kaç dk sürüyor bu işlem yaklaşık 5 dk dır kırmızı yeşil yanıp duruyor ikisi de ama sönen olmadı daha

sefakc

Üye
yesilbasamed hocam senden Allah razı olsun. Kafayı yiyecektim yaw. Bakmadığım yer kalmadı ama sen bu işi çözmüşün. Sırf sana teşekkür etmek için foruma kaydoldum. Ayrıca Enes hocam sana sesleniyorum donanım forumda, senin buradaki konuda, ayrıca youtube video'ndaki yorumlarda bu durumdan muzdarip çok arkadaş var. Bunla alakalı video çekersen daha faydalı olacağına inanıyorum. Başlığıda QCY T5 pair(eşleşme) problemi şeklinde yaparsan daha iyi olacaktır.

yesilbasamed hocam senden Allah razı olsun. Kafayı yiyecektim yaw. Bakmadığım yer kalmadı ama sen bu işi çözmüşün. Sırf sana teşekkür etmek için foruma kaydoldum. Ayrıca Enes hocam sana sesleniyorum donanım forumda, senin buradaki konuda, ayrıca youtube video'ndaki yorumlarda bu durumdan muzdarip çok arkadaş var. Bunla alakalı video çekersen daha faydalı olacağına inanıyorum. Başlığıda QCY T5 pair(eşleşme) problemi şeklinde yaparsan daha iyi olacaktır.
Rica ederim ne demek .. Ben de tam kafayı yemek üzereydim ki çözümü buldum. Problem iki kulaklığın birbiriyle eşleşmesi ancak tüm internette kulaklıkları sıfırlayınca düzeleceğini belirten paylaşımlar var. Akşama kadar kulaklık sıfırlaya sıfırlaya gına gelmişti bana 😄 Ancak çözüm farklıymış.

sefakc

Üye
Rica ederim ne demek .. Ben de tam kafayı yemek üzereydim ki çözümü buldum. Problem iki kulaklığın birbiriyle eşleşmesi ancak tüm internette kulaklıkları sıfırlayınca düzeleceğini belirten paylaşımlar var. Akşama kadar kulaklık sıfırlaya sıfırlaya gına gelmişti bana 😄 Ancak çözüm farklıymış.
Manuelinde de belitrmiş ama ifadeler çok açıklayıcı değil yada ingilizcemiz yetmedi diyelim. Sen çözümü söyleyince ancak neyi kasteddiğini anladım. Abdussamed hocam sen donanımhaberde de aynı sorunu yazmışın. Aslında bir forum başlığı açsan bu konuda sıkıntı yaşayanlar daha kolay ulaşır gibi.

Arkadaşlar merhaba.
Yaklaşık 2 aydır T5 kullanıyorum. Açıkçası ses kalitesi ve yüksekliği bana gayet yeterli geldi. Full ses kullanamıyorum o şekilde söyleyeyim size. Mikrofon konusunda çok gürültülü yerler haricinde çok başarılı. Şu ana kadar sadece otobüste karşımdaki kişiler beni duyamadığını söyledi. Şarj konusuna gelindiğindeyse, ofiste bütün gün bilgisayarıma tekli bağlı olarak kullanıyorum. Sabah otobüste en az 1 saat ondan sonra ise iş yerinde bütün gün kullanıyorum. En az 3 gün 4 gün gidiyor. Enes abinin dediği gibi kutunun şarjı bittiği zaman kulaklık kapanmıyor. Işıklar yanmadığı zaman kutunun şarjının bittiği fark edilebiliyor. Bağlantı konusunda Mi 6 kullanıyorum ara sıra ufak kopmalar oluyor ama sinir bozucu şekilde değil. Kontroller konusunda açıkçası ben çok memnun değilim. Şarkı geçişlerinde hiç sıkıntı yok ancak durdurma başlatma durumunda bazen sıkıntı çıkartabiliyor. 150 liraya gördüm Hepsiburada'da ben Aliexpress'den 140 liraya almıştım. 30 lira da vergisi çıkmıştı.
Uzun lafın kısası ben çok memnunum alan kişiler de memnun kalacaktır.
Merhaba inşallah yanlış yere yazmıyorum dur bugün kulaklığım geldi qcy T5 lakin r kulaklıgın şarjı bitik kapatıyorum koyuyorum 1.2dakika kırmızı yanıyor sonra ışıklar sönüyor şarj olmuyor biyerde yanlışmı yapıyorum anlamadm

cem09

Isınmaya Başlayan Üye
Qcy t5sBugün n11'de qcy t5s gördüm. Kullanan var mı?

Emre Koç

Üye
Merhaba bugün Qcy t5 kulaklık aldım sesi falan güzel ama yürürken pantolonun ön cebine koydum telefonu adım attıkça ses kesilmeye başladı her adımda ses kesiliyor bu herkeste böylemi yoksa benim kulaklıktamı sorun var acaba yardımcı olurmusunuz ?

Shift

Üye
Merhaba bugün Qcy t5 kulaklık aldım sesi falan güzel ama yürürken pantolonun ön cebine koydum telefonu adım attıkça ses kesilmeye başladı her adımda ses kesiliyor bu herkeste böylemi yoksa benim kulaklıktamı sorun var acaba yardımcı olurmusunuz ?
Hocam bende de aynı sorun var. Bugün aldım. Telefonu cebe koyunca müzik kesiliyor . Aynı şekilde 1-2 metre uzaklaşınca ve elimi dokunmatiğe yaklaştırınca , müzik gidip geliyor. Telefon elimde olunca sıkıntı olmuyor. Benim telefon bluetooth 4.0 . Farklı telefonda denemedim. Telefondan yada telefonun bluetooth versiyonundan kaynaklanabilir diye düşünüyorum.

Şener

Üye
Enes bey teşekkür ederim t5 aldim bas tiz, işses yüksekliği ,konusma sesi, şarjı beni yeterince tatmin etti sayenizde cok fazla para vermedim kulakliga fiyat ve performans ürünü diyebilirim.ellerinize sesinize yüreğinize sağlık.bu işi en iyi yapanlardansiniz basarinizin devamını dilerim.

Emre Koç

Üye
Hocam bende de aynı sorun var. Bugün aldım. Telefonu cebe koyunca müzik kesiliyor . Aynı şekilde 1-2 metre uzaklaşınca ve elimi dokunmatiğe yaklaştırınca , müzik gidip geliyor. Telefon elimde olunca sıkıntı olmuyor. Benim telefon bluetooth 4.0 . Farklı telefonda denemedim. Telefondan yada telefonun bluetooth versiyonundan kaynaklanabilir diye düşünüyorum.
Ben başka kulaklıklada denedim cebimde onlarda aynısını yapıyor

jupik

Üye
Bende kulakları kutuna koyuyorum sarj olmuyordu kutunun sarj aletini takıyordum çift yeşil ışık yanıyordu full zannediyordum meğersem boş anlamına geliyormus şimdi öğrendim tesekkürler