Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Qcy t5 orjinallik

goldensnake28

Moderator
Yönetici
Istersen linki at daha rahat olur

bu siteden sorgulama yapılıyor

Fztgulcin

Üye
Ben de kodu bulamıyorum arkada kazınacak alan yok 13 haneli bir sayı var yardımcı olur musunuz lütfen

Yaziciii

Üye
Bu kulaklıktan memnun musunuz. Ben airdots aldım telefonumda cızırtı yaptı karsı tarafla konusurken. Simdi bunu buldum ama alsam mı bilemedim

Fztgulcin

Üye
Bu kulaklıktan memnun musunuz. Ben airdots aldım telefonumda cızırtı yaptı karsı tarafla konusurken. Simdi bunu buldum ama alsam mı bilemedim
Bunda cızırtı problemim olmadı ama her bluetooth kulaklık gibi ses biraz derinden ve boğuk gidiyor sessiz bir ortamda gayet anlaşılır ama ben çok memnunum

Fztgulcin

Üye
Bir de kulaklıkların şarj durumunu uygulamadan mı bakmamız gerekiyor üstte pil göstergesi var ama % olarak nasıl görüntüleyebiliriz iphone’da bilen var mıdır?

secura23

Üye
Merhabalar hayırlı akşamlar sipariş etmiş oldugum qcy t5 kulaklıgım bugün itibariyle elime ulaştı lakin orjinal lik sorgusu yapamadım rica etsem sizlerden numarasını yazıyorum lütfen orjinal lik sorgusu yapabilirmisiniz birde bu t5 modelim bir kaç farklı kutu şekli var farklı neden acaba(00193471300514008983)

secura23

Üye
Orjinal lik sorgusu yaptıgım da böyle birşey çıkıyor su saat aralığında 3 kez sorgulanmış diye tekrar sorgulama yapamıyor uyuz.