Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Realme burs Q vs Omthing 1more airfree arasında kaldım yardım

Asahinli7

Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim yaklaşık 5 6 aydır kullandığım redmi airdots basic kulaklığımın tekini maalesef kedim kaybetti detaylıca aramama rağmen bulamadım. Yaklaşık 1 aydır yeni tws kulaklık Bütçem 200 TL. Airdots performansından genel olarak memnundum bir kaç şey dışında ses biraz daha net ve basslar biraz daha güçlü olabilirdi.Benim için önemli olan bass ve yüksek ses gücü bu mümkün mü bilmiyorum ama bass performansı otomobillerdekine yakın olmasini istiyorum sanırım bu derin bass oluyor (emin değilim )
Yeni kulaklık arayışımda realme buds Q ve omthing 1more airfree arasında kaldım bütçem yaklaşık 200 lira. Haylou T15 de bu seçenekler arasında ama kutusunun büyüklüğü sebebi ile bir tık geride.
Genel olarak yerli yabancı pop,rap bass ağırlıklı müzikler dinlerim her gün yürüyüşe çıkar yaklaşık 40 dakika müzik dinlerim bütçemi biraz daha zorlayabilir belki taotronics soundliberty53 pro alabilirim siz bana hangi kulaklığı önerirsiniz ?
Yazıdaki hatalar için kusura bakmayın lütfen.