Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Satılık Sıfır Edifier tws200 İkinci El QCYT3

MR.NOBODY

Isınmaya Başlayan Üye
Pandemi kaynaklı ürün elime tam olarak 97 gün sonra elime geçti. bu süre zarfında türkiyeden freebuds 3 aldım kendime freebuds 3 alınabilcek en iyi kulaklıklardan olduğu için Edifier tws200 e artık ihtiyacım yok . kutunun jelatini bile duruyor hiç açılmadı. kulaklık rengi siyah. Sakarya İçi Elden teslim yapabilirim.enes özen incelemesi var izleyip bakabilirsiniz ses kalitesi ve görüşme kalitesi üst düzey alana şimdiden hayırlı olsun. Edifier tws200 Fiyatı 350 TL elimde ayrıca ciddi anlamda çok az kullanılmıs qcy t3 de var incelemesi enes abinin kanalında var qcy t5 kalitesinde bir kullaklık t5 den bence daha şık QCY T3 Fiyatı:100TL önceden forumdan bir arkadaşa blitzwolf bw fye7 satışı gerçekleştirmiştim forumda hala aktif ise referans alabilirsiniz

Hünkarator

Isınmaya Başlayan Üye
250₺ye düşeceksen yarın gelip alayım fiyatı bu denli uçurmanın anlamı yok üstadım

MR.NOBODY

Isınmaya Başlayan Üye
Banggood üzerinden aldım fiyatı 340 tl bunun gümrük vergisi 3 ayda bekledim kardeşim fiyatı gayet normal çok lazımsa aliexpress alabilirsin

MR.NOBODY

Isınmaya Başlayan Üye
Banggood da neden bu kadar uçuk fiyat
Banggood aliexpres den farklı olarak kendi satıyor ürünlerini satıcı sistemi yok aliexpres gibi buda ürün alırken direk banggod kendi gönderiyor. Ürün orijinal oluyor kafanda soru işareti kalmıyor. Aliexpres tede güvenilir satıcılar var. Resmi sayfalar aralarında ki fark birinde satıcılar birinde direk firma kendi güvencesiyle gönderiyor