Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

Taotronics soundliberty 53 pro bağlantı sorunu

Arkadaşlar merhaba, kulaklığı aldıktan sonra ilk kurulumda hiçbir sıkıntı olmadan bağlandım, bağlantıyı kapatıp başka bir telefondan denedikten sonra kulaklığın sağ ışığı yanmamaya başladı arada bir yanıyor ve sağ taraftan ses gelmiyor. Sol taraf sıkıntısız bağlanıyor, kulaklığa reset işlemi yaptıktan sonra aniden bağlantı gitti sağ taraf ile. Asıl sorum şu bu kulaklığın sıfırlama işlemini nasıl yapıyoruz bir kaç paylaşım gördüm uyguluyorum fakat etkili olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, ben de 92 modelini aldım. Telefonumla eşleştirdiğimde whatsapp aramalarında sürekli kulaklığın bağlantıları kopup duruyor. İade edeceğim. Telefon modeliniz neydi ?
Kulaklıkları kutuya koyduktan sonra iki kulaklığın ortasındaki tuşa basılı tutup, kutunun ışığı 3 kere yanıp sönene kadar basılı tutun. Yanıp sönme işleminden sonra reset atılmış olacak.

Merhaba, ben de 92 modelini aldım. Telefonumla eşleştirdiğimde whatsapp aramalarında sürekli kulaklığın bağlantıları kopup duruyor. İade edeceğim. Telefon modeliniz neydi ?
Kulaklıkları kutuya koyduktan sonra iki kulaklığın ortasındaki tuşa basılı tutup, kutunun ışığı 3 kere yanıp sönene kadar basılı tutun. Yanıp sönme işleminden sonra reset atılmış olacak.
Merhaba 2 cihazda denedim birisi Huawei mate 20 lite, diğeri xiaomi Mi 6. O kulaklığı garantiye gönderdim şuanda serviste son durumu hakkında bilgim yok. Kendim için siyah olanı almıştım onu aktif olarak kullanıyorum bu cihazda sıkıntı yok şuanda. Farklı bir sorun oluştu ama laptopta bluetooth ile bağlanamıyorum kulaklık ile. Eski sürümlerini yükledim driverın yine çözülmedi ama cihazımda sorunsuz kullanabiliyorum