Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TaoTronics SoundLiberty 97 ve Edifier X3 arasında kaldım.

itsen3s

Üye
Çook uzun süredir iyi bir kulaklık arayışı içerisindeyim daha önce kullandıklarımın hepsini iade ettim en sonda Edifier x3 ve TaoTronics SoundLiberty 97 arasında kaldım edifier marka kulaklık daha önce hiç kullanmadım ama son iade ettiğim kulaklığım TaoTronics SoundLiberty 79'du, ses senkronizasyonu bozukluğu yüzünden iade ettim şimdide tekrardan aynı sorunları yaşarım diye TaoTronics markasından kulaklık almaya korkuyorum ama araştırmalarım ve değerlendirmeler sonucu bu iki kulaklıktan birini almakta karar kıldım ama henüz karar veremedim. Benim kulaklıklarda aradığım en önemli özellik YÜKSEK SES vermesi ses temizliği, sahne genişliği, basslar, tizlerde önemli tabiki ama benim için en başta ses yüksekliği geliyor sizce bu kriterlere uygun hangi kulaklığı almalıyım lütfen bu kulaklıkları daha önce kullandıysanız ve yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.