Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

Enes bey
Ttec airbeat Duo ile fye7 ve syllable s101 arasındaki farkı merak ediyorum. Ttec 500 TL ortalama bandında, diğerleri 210 lira bandında. Ttec aradaki farkı hak ediyor mu?

@EnesOZEN REİS İ100 sesi iphone kablolu kulaklığının performansına göre nasıl acaba almayı düşünüyorum

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
enes hocam tronsmart onyx ace mi realme buds air mi karar vermedım 2 modelide denemediğinizi biliyorum ama bence arastırmıssınızdır alacak olsanız hangisini alırdınız 2 si arasında kalsanız her yeri arastırdım ama yeterlı bılgıye ulasamadım 2 si arasında sıyrılacak kadar o yüzden siz bu islerde tecrubeli oldugunuz ıcın daha detaylı analiz yapabilirsiniz bana göre o yüzden en azından ikisinden birini söylerseniz bana cok sevinirim
ben tronsmart onyx ace modelini alırdım , edifier tw200 ve soundpeats true air ile aynı donanimi kullanıyor ve benzer performans sergileyecektir diye düşünüyorum fiyat avantajı ace nin tarafında

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Duvarakarsi ttec tr de olduğu için o kadar pahalı yoksa s101 modelinin aynısı

@Mehmetkarl20 klon ürün kesinlikle tavsiye etmiyorum , ilk mesajdaki airpods benzeri markalı olan modellere bakın

shaonly

Üye
Müzik dinleme kalitesi açısından gt1 plus mı qcy t15 mi daha iyidir acaba

revontulet

Üye
Merhaba Enes Bey, videolarınızdan ilgili olanları seyrettim ama hala verdiğiniz bilgiler ışığında dışarıya ses vermeme konusunda iddialı bir kulaklığa rastlayamadım. Bütçe genel anlamda çok problem değil (500'e yakın seyredebilir) ve sesi güzel veren mümkünse konuşmalarda problem yaratmayan bir tws arıyorum. Dış mekanın sesini bastırması çok önemli bir faktör değil ama 10 tllik kablolu kulaklıklardan daha kötü olmasın yeter. Ses kaybı, neredeyse oyun oynamadığımdan kaynaklı sadece video izlerken vs problem yaratmayacak ölçüde dikkatimi çekebilir. Jabra ve Baseus şuan odağımda gibi ama sizin de bu kulaklıklar için belirttiğim kriterlerde bir problem veya +sının olması durumunda yönlendirmenize hazırım.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@shaonly bu videoda bahsettiğim gibi o serinin en iyisi müzik için plus modeli

@revontulet selam dışarıya ses vermeme konusunda , aşağıdaki gibi bir ürün alırsanız daha uygun olur , genel olarak benim gördüğüm herkesin kulak yapısı bir olmadığı için
bazı kulaklıklar bazı kişilerde iyi yalıtım sağlarken bazı kişilerde yalıtım bi tık düşebiliyor , bu konuya hassas olduğunuz için yazdım onun haricinden ben pek bir fark hissetmiyorum kulağa iyi otutturduktan sonra , 1more e1026 veya jabra 65t aklıma ilk gelen modeller

Schnitter

Üye
Merhabalar hocam,
Bose'nin kulaklıkları hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim. Listede Jabra ve Sennheiser varken Bose olmaması dikkatimi çekti. TWS5 modelini önerir miydiniz?

Batusamettt

Isınmaya Başlayan Üye
Abi selam. Gt1 plus aldim ufaklığı, ergonomi kalite ses vs her şey harika ama çok takıldığım bişi var o da kulağa oturtma olayi. Abi tam oturmuyor sanki ve bastirinca sesi alamiylrum falan filan derken kulağımda durmuyor adam akıllı. Sporda koşsam düşer veya çok oynama yapar belli. Sanırım kulağım ufak biraz ondan. Ne önerirsiniz acaba? Kulaklik içlerini denedim gene aynı. Kulaklık içi mi almaliyim yoksa daha oturan bişi mi alayım öyle diyorsan abi model onerirsen sevinirim.

Batusamettt

Isınmaya Başlayan Üye
Bir de abi ekstra olarak şeyi sorucam sende simdi ikisi de vardir bir bakabilir misin. T15 ile gt1 plusun tombul kısım uzunluklari aynı mi t15 daha kısa gözüküyor da. Benim o tombul kisimi kulagima sigmiyor uzunluk olarak kulağım küçük de. T15 daha kısa gibi kulaga giren yerden itibaren tombul kisma kadar olan yeri. Anlatabildim umarim

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Schnitter Selam mutlaka öneririm bose kendini ispat etmiş bir marka, TWS5 modeli edifierın kulaklığı geçen 135tl ye düşmüştü ali de ,hatta burada paylaşmıştım şuan stok bitmiş https://t.me/enesozen

@Batusamettt tam anlayamadım t15 , gt1 plus ve hangi haylou videolarına bakabilirsin oraada her açıdan çektim modelleri,
kulak yapısı çok kişisel bir konu olduğu için bu model tam sana göre demem çok zor , bende taş gibi oturdu meseala :)
en fazla bu tarz ürünler alırsın oda astarını geçerebilir.

shaonly

Üye
Gt1 plus yerine gt1 xr tercih edilmeli mi ve gt1 plus şuan 130tl civarında bunun gümrük vergisi ne kadar olur aliexpress üzerinden ?

Son düzenleme:

Batusamettt

Isınmaya Başlayan Üye
@Schnitter Selam mutlaka öneririm bose kendini ispat etmiş bir marka, TWS5 modeli edifierın kulaklığı geçen 135tl ye düşmüştü ali de ,hatta burada paylaşmıştım şuan stok bitmiş https://t.me/enesozen

@Batusamettt tam anlayamadım t15 , gt1 plus ve hangi haylou videolarına bakabilirsin oraada her açıdan çektim modelleri,
kulak yapısı çok kişisel bir konu olduğu için bu model tam sana göre demem çok zor , bende taş gibi oturdu meseala :)
en fazla bu tarz ürünler alırsın oda astarını geçerebilir.
Abi gt1 plusun top kısmı varya uzun kısmı kulağın arkasina doğru yatirdigimiz yer. T15 ile gt1 plusun o uzunluğu aynı mi t15 daha kısa duruyor onu sordum. Benim kulağıma büyük geliyor gt1 plus top kısmı kulagimin içinde durmuyor taşıyor o yüzden

salihssd

Üye
Merhaba.Mikrofon kalitesi benim için önemli ve kulaklıkta silikonlu olsun istiyorum ama haylou gt1 ve qcy t5 arasında çok kararsız kaldım yardım eder misiniz ?

skylones

Üye
Enes abi selamlar. Daha önce hiç sorulmayan bir soru ile geliyorum. Motosiklet kullanırken müzik dinlemek için bir TWS kulaklık arayışı içindeyim. Şuanda kablolu bir Apple Earpods kullanıyorum ve yavaş yavaş bozulmaya başladı. Yenilerinin fiyatı da 200 TL den daha fazla olmuş. O fiyatlara çıkmışken bir TWS neden olmasın dedim. Youtube intro videonda bir motosiklet sahnesi bulunuyor ve buna dayanarak kask takarken kullanmak için bir önerin olabilir diye düşündüm. Şimdiden teşekkür ederim.

tugrale

Üye
Motosiklet kullanırken müzik de dinlemek için kablosuz kulaklık düşünüyorum iphone kullanıcısıyım bayaa dır araştırıyorum ancak yorumlar vs olsun kararsız kaldım gözüme çarpan modeller de Aİrpods 2, Anker SoundCore Life Note, Ttec Airbeat Duo modelleri hangisini önerirsiniz ?

tugrale

Üye
Enes abi selamlar. Daha önce hiç sorulmayan bir soru ile geliyorum. Motosiklet kullanırken müzik dinlemek için bir TWS kulaklık arayışı içindeyim. Şuanda kablolu bir Apple Earpods kullanıyorum ve yavaş yavaş bozulmaya başladı. Yenilerinin fiyatı da 200 TL den daha fazla olmuş. O fiyatlara çıkmışken bir TWS neden olmasın dedim. Youtube intro videonda bir motosiklet sahnesi bulunuyor ve buna dayanarak kask takarken kullanmak için bir önerin olabilir diye düşündüm. Şimdiden teşekkür ederim.
Soruyu sorduktan sonra sorunuzu gördüm :) ikimizde aynı şeyi arıyoruz

Schnitter

Üye
Hocam Tronsmart'ın beat ve pro'sunu karşılaştırdığınız videoyu izledim. Öncelikle elinize sağlık, çok bilgilendirici bir videoydu. Peki, Tronsmart Encore ile üçlü kıyas yapsanız hangisini önerirdiniz?