Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

AkaKaya

Paylaşımcı Üye
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim kz s1 modelini almaya karar verdim tasarımı da hoşuma gittiği için fakat Türkiye de bulamadım hiç yurtdışı sipariş de vermedim nerden ne şekilde vermemi tavsiye edersiniz yurtdışı işlerinden pek anlamıyorum
S1 modeli turkiyede satilmiyor sadece s1D modeli satiliyor

ArdaKo

Üye
Ayrıca bir de kz z1 ve kz s2 modelleri çıkmış ama türk hiçbir inceleme yok

AkaKaya

Paylaşımcı Üye
Hepsiburadada buldum 300 tl hybrid falan yazıyor aliexpresste ise 150 tl ye bulunabiliyor ama bi güven sıkıntım var aliexpresse karşı hiç sipariş verdiniz mi
Ettim 5-6 dolar fazla verip 9-14 gun icinde aldim ama tek urun degildi benimki 3-4 urun birlikte geldi 5-6 dolara degdi

dgkn

Üye
almış olduğum airdots proyu iade attım. 250 tlye kadar ülke içerisinden ne alabilirim taotronic 53 mü yoksa kz s1d mi

Altunf

Isınmaya Başlayan Üye
Abi blirtzwolf ve syllable’ın yeni modelleri ne zaman çıkacak bilgin var mı? @EnesOZEN

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@EnesOZEN selamlar bugün Tronsmart Spunky Beat almakta karar kıldım ama herhangi bir sitede tr açısından stokta olmadığını gördüm sadece tek bir yerde kalmış o da pahalı oldukça o yüzden Tronsmart Onyx Neo modelini alsam ikisi arasında çok bariz farklılıklar var mı o da tavsiye listesinde gördüğüm kadarıyla bilgilendirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler.
onyx incelemediğim için ses konusunda ne gibi farklılıkları var bilgim yok

@ArdaKo http://bit.ly/2VVIhyg burdan alın derim 15-20tl vergi gelir en fazla

@Altunf bilgim yok

@dgkn tavsiye ettiğim modellere bakabilirsin tr bayrağı olanlara

dgkn

Üye
Airdots pro 2 için 200-250 arası fiyatlar var trde bunların sahteleri var mı ki

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
Xiaomi airdots pro 2 :)
https://bit.ly/2VTVaIx buradan bi arkadaş aldı facebook grubunda paylaşmıştı sorabilirsiniz kendisine
çin versiyonu güncelleme yapılamıyor sanırım ama orjinal bir farkı yok global ile
ses seviyesi biraz düşük olur güncelleme olmayınca , görüşme amacıyla alıyorsanız sıkıntı olmaz

corefact

Üye
Enes Abi, tam 1 ay oldu gerçekten 1 aydır kulaklık alacağım alamıyorum. Çok model var ve her birinin bir eksik yanı var ve kararsızlıktan 1 aydır kulaklıksız yaşıyorum. Artık araştıran birilerinin tavsiyesine ihtiyacım var. ben çok araştırdım kafam allak bullak:D Ben artık son olarak Spunky Beat'ı düşünmeye başladım. Artık alıp da kurtulayım diye para harcayacağım neredeyse en ideali isterken...

Neyse İstediğim özellikler

Ses kalitesi : Ortalama( aslında bu da İyi olsa iyi olur ama:) )
Ses gecikmesi : İyi (uzun süre kullanırım oyun oynarken )
Tek seferde Şarj Süresi : İyi
Mikrofon : iyi
Silikonlu ve kuyruksuz
öyle bariz bir gecikme farkı yoksa ne önerebilirsiniz ya allah aşkına spunky beat nasıl? şarjı uzun gidiyor. mikrofonu iyi. sesi güzel. gecikme pek yok sanırım. minik. valla incelemeni de izledim bundan daha iyi özellikleri olan varsa onu alayım amacım f/p değil. gerçekten en iyisi budur diyeceğim 600-700 tlyi geçmeyecek bir kulaklık önerebilen olursa çok iyi olur :)

*öyle cs go falan oynamam ben pek loloynuyorum o da arada yani.

dgkn

Üye
https://bit.ly/2VTVaIx buradan bi arkadaş aldı facebook grubunda paylaşmıştı sorabilirsiniz kendisine
çin versiyonu güncelleme yapılamıyor sanırım ama orjinal bir farkı yok global ile
ses seviyesi biraz düşük olur güncelleme olmayınca , görüşme amacıyla alıyorsanız sıkıntı olmaz
Bende buradan düşünüyordum iş yerinde boş kaldıkça kullanacağım. baseus W04 nasıldır açık tip olması tercihim.

Lauks

Üye
Merhabalar, bu kulaklıklar nasıldır sizce? Hakkında pek inceleme yorum bulamadım ama kullanana kişiler güzel olduğunu söylüyor. Bakabilir misiniz?

AkaKaya

Paylaşımcı Üye

iser96

Üye
Abi gözün aydın qcy t8 çıkmış. :) t7den çok farkı var mı çözemedim abi bı bakıp soylesen. Tipi çok hoşuma gitmedi t8in ama yorumunu merak ediyorum.

Son düzenleme:

siyanür

Üye
250 tl altındaki kulaklıkların dokunmatik olanlarının dokunmatiği çok hassas mı acaba parmak haricinde zeminden kumaştan etkilenir mi

Altunf

Isınmaya Başlayan Üye
Abi fire sticke Bluetooth kulaklık bağladığımızda ses yüksekliğini ayarlayamıyoruz. Bu sebeple film izlemek amacıyla sesi kulaklık üzerinden ayarlayabileceğim, silikonsuz bir model arıyorum, var mı acaba bildiğin? Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi çünkü sadece film izlerken kullanılacak
@EnesOZEN

AkaKaya

Paylaşımcı Üye
250 tl altındaki kulaklıkların dokunmatik olanlarının dokunmatiği çok hassas mı acaba parmak haricinde zeminden kumaştan etkilenir mi
Kulaginin orasina kadar kumas yatmadigin surece gelmez yatarkende hicbir dokunmatik garanti veremez