Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

ewirhaan

Üye
selam hocam, Redmi airdots s / Gt1 plus / Qcy T4 arasında kaldım ses yüksekliği ve ses performansı olarak hangisini önerirsin

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@ewirhaan Selam ses yüksekliği olarak yüksek ses istiyorsanız plus memnun etmeye bilir
t4 daha iyi olur

ses seviye testi

Lialandiex

Üye
@EnesOZEN Merhaba, qcy t7 ve baseus w04 arasında kaldım. Görünüme önem verdiğim ve w04, apple airpods tasarımı gibi olduğu için ona daha yakınım. Ancak t7 özellik bakımından daha önde sanki.
Sizce w04 alırsam yanlış yapmış olur muyum?

Subay

Üye
Merhabalar, mikrofon olarak Qacy t5 nasıl yada önerdiğiniz, müzik ve mikrofonu iyi olan kulaklık varmı, uygun bütceli

Elo

Üye
Enes Bey, xiaomi alt markasi oldugu ve xiaomi tr nin 2 yil garantisi oldugu belirtilen ve en buyuk alisveris sitelerinde bile bulunan omthing 1more airfree adli kulakligin incelemesini yapabilir misin? Urun cok yeni oldugundan hakkinda cok inceleme yada yorum yok ancak yorumlar ve videoda cok fazla ovulmus fiyati da 175-200 tl bandinda. Urunde muzik icin seslerin (Ozellikle de baslarin) cok iyi oldugu, cift mikrofon oldugu icin seslerin karsiya cok iyi gittigi, batarya suresinin uzun oldugu, type-c ile sarj oldugu vs. Bir cok pozitif yonu varmis, sende ayni fikirde olursan almayi dusunuyorum, satildigi sitedeki yorumlari ve inceleme videosunun linkini atmak isterdim ama site kurallarina aykiri olabilir diye atmiyorum.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Lialandiex selam ikisinide denemediğim için net bir şey söylemem zor

@selam buradan t5 mikrofon performansına bakabilirsiniz
Detaylı MİKROFON TESTLERİ oynatma listesi➜ https://bit.ly/3auDUi6
görüşme için önerdiğim modeller ilk mesajda mevcut

@Elo Keşke bütün modelleri alabilecek bütçem olsa 😉 çift mikrofon bütün modellerde mevcut, konuşma esnasında hepsinde 1 tanesi aktif olur diğeri gürültü engelleme için kullanılır

Erdemuyan

Üye
Abi öğrenciyim müzik fazla dinlemem genellikle video ,oyun ve kitap dinlemek için kullanacağım tek kriterim uzun ömürlü olması bana ne önerirsiniz

oscaralfff

Üye
Abi selamlar. Sadece müzik için kullanıyorum kulaklıkları. Telefon görüşmeleri her zaman ikinci plandadır benim için. 300 liraya kadar bütçem var ve yaptığım araştırmalar sonucunda KZ S1D ile Xiaomi airdots pro lite modelinde finale kaldım. Sence hangisini önerirsin ya da başka önerilerini alabilirim. Bu arada KZ S1 linki olarak hep AliExpress linki vermişsin. Hepsiburada üzerinde de satılıyor. Orjinal değil veya S1D modelini S1 olarak satıyor bence. Bakabilirsen çok sevinirim.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Erdemuyan Genel olarak hepsinin ömrü aynı olacağını düşünüyorum 1-2 sene en iyi ihtimal ,
teknoloji işi şans işi t15 alabilirsin

@oscaralfff s1 olsa bile bence o fiyat fazla , en kötü gt1 plus al daha iyi 145 tl ye
https://bit.ly/34zJTA8

ßu7cher

Isınmaya Başlayan Üye
reis acil yardımına ihtiyacım var yeterli bilgiye netten ulasamadım ama sen bilirsin bence tronsmart onyx ace aldım yeni,ama isitme cihazı olarak kullanamıyorum iphone xr var bende sendeki gibi yardımcı olursan sevinirim

krmtmz

Üye
abi selamlar şu 4 model arasında kaldım ama önerin hangisidir genellikle dışarıda müzik dinlemek için alacağım maksimum da bir iki arama yaparım fazla sesli olmayan ortamlarda.

cheriour

Üye
Merhaba Enes bey. 300TL civarı bir kablosuz kulaklık arıyorum. Youtube kanalınızda ki neredeyse tüm videolarınızı izledim.
Önceliğim Müzik dinlemek ama görüşme yapmak'ta çok önemli çünkü iş nedeniyle uzun telefon görüşmeleri yapmak durumunda kalabiliyorum.
O kadar çok kulaklık incelemişsiniz ki, kararsız kaldım. Bütçem, üç aşağı beş yukarı çıkabilir. Şuan İphone 8 Plus kulaklığını kullanıyorum.
Uzun solukta beni üzmeyecek cidden "Vay be baya iyiymiş" dedirtecek ve türkiyeden satın alınan bir kablosuz kulaklık tavsiye edebilirseniz, çok sevinirim. @EnesOZEN

Son düzenleme:

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
reis acil yardımına ihtiyacım var yeterli bilgiye netten ulasamadım ama sen bilirsin bence tronsmart onyx ace aldım yeni,ama isitme cihazı olarak kullanamıyorum iphone xr var bende sendeki gibi yardımcı olursan sevinirim
Apple airpods da çalışıyor o özellik diye biliyorum

@krmtmz GT1 XR uygun olur

@cheriour Beklentinize göre bütçe biraz az gibi :) çünkü iki işlemi hem müzik hem görüşme iyi yapan model bulmak zor,
yakın süre içinde Haylou t19 modeli tr de satışa çıkabilir , eğer beklemem derseniz , https://bit.ly/3eJUYSK
buradan alabilirsiniz benim aklıma en yatan model o oldu

cheriour

Üye

@cheriour Beklentinize göre bütçe biraz az gibi :) çünkü iki işlemi hem müzik hem görüşme iyi yapan model bulmak zor,
yakın süre içinde Haylou t19 modeli tr de satışa çıkabilir , eğer beklemem derseniz , https://bit.ly/3eJUYSK
Çok teşekkür ederim.

adil10

Üye
Öncelikle selamlar,
Geçtiğimiz günlerde bir inceleme sonucunda Haylou T15 almaya karar verdim. Amazon üzerinden aldım ve sıkıntısız şekilde elime ulaştı ürün.
Ses kalitesi ve yüksekliği gerçekten fiyatına göre çok iyi. Kulaklığı kulağınıza tam oturttuğunuz zaman düşme ihtimali çok düşük. İlk aldığımda bağlanma sıkıntısı yaşamıştım reset atınca düzeldi, gayet hızlı bağlanıyor.

Benim birkaç sorum var, sadece benim cihazımda mı böyle bilmiyorum.

-Şimdiye kadar birkaç kez karşılaştım.
Ses birden kesik kesik gelmeye başlıyor. Düzelmesi için kulaklığı kapatıp açmak gerekiyor düzeltmek için. Kulaklığı kapatıp açmakta sıkıntı yok da üzüyor işte biraz, sizce nedeni nedir?

- İkinci olarak da bazı şarkıları ilk açtığımda şarkıyı bozuyor kulaklık, yani şöyle şarkıyı açtığımda notalarını birbirine katıyor.
Şarkının beat'ini bozuyor diyeyim.
Yine kulaklığı kapatıp açınca düzeliyor.
Kullandığım müzik uygulamasından mı diye düşündüm,
Hem Spotify hem YouTube'da karşılaştım bu sorunla.

Neden oluyor, ne yapmak lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi forumlar

Son düzenleme:

krmtmz

Üye

teşekkürler (y)

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@adil10 Selam farklı telefon ile bir deneyin , sorun devam ederse kulaklıkta sorun vardır , benim tahminim telefondan kaynaklıdır
sorun kulaklıkta ise garantiye gönderin , normal değil yaşanılan durum

dejavu1980

Üye
Enes bey 400 TL ye kadar bir bütçe ayırdım.kulaklığı müzik ağırlıklı kullanacağım,arasıra konuşmada yaparım tabi.
Tronsmart spunky beat
Wavefun xpods 3
1more e1026bt
Anker soundcore life note
Sizin tavsiyeniz bunlardan hangisi olurdu? 1more a 100 TL fazladan vermeye değecek ayırdedici bir özelliği varmı.yoksa yurtdışından hylou t19 mu önerirsiniz.