Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

p4rs

Üye
@EnesOZEN size dayanarak HD 450 BT alıyorum. HD 350 BT'nin birebir aynısı sadece ANC var ve 2-3 özelliği farklıymış. Birde bundan önce hep 200 TL'lik kulaklık kullandım. Belirgin bir fark hissederim değil mi? Yani mesela müzikteki tüm enstürümanları en detaylı olarak duyabilir miyim ? Hepsini tek tek ayırt edebilir miyim?
1000 TL civarı buldum. Ben daha önce Beats'ın solo 3 modelinde dinlemiştim bir parça. Onun kadar iyi olur değil mi? Ha birde şeyi soracaktım şu LED'li termosu aldığınız da kaç lira vergi geldi? Birde onu da alıcam da hangi kargo türünü seçmeliyim termos için?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@p4rs Müzik konusu kişisel bir konu olduğu için beğeneceğinizin garantisini ben veremem maalesef :) güzel bir kulaklık , solo 3 modelini denemedim ,
Sennheiser markasının kötü bir modelini deneyimlemedim henüz (y);)

p4rs

Üye
@p4rs Müzik konusu kişisel bir konu olduğu için beğeneceğinizin garantisini ben veremem maalesef :) güzel bir kulaklık , solo 3 modelini denemedim ,
Sennheiser markasının kötü bir modelini deneyimlemedim henüz (y);)
@EnesOZEN Sennheiser CX80S kullanıyordum. Tamam rapte çok güzel ama rock dinlerken tam bir işkence oluyordu. Turkcell'de şuan 120 TL isterseniz inceleyebilirsiniz.

Babba

Üye
200 liraya kadar müzik için bass ve ses yüksekliği konusunda en iyisi hangisi sizce

furkan1284

Üye
Merhaba, kulak kanallarım küçük olduğu için silikonlu modeller bana olmuyor (küçük silikon bile). Sporda ve koşuda müzik dinlemek için bir tws kulaklık arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe Airpods seviyesinde olmasa da biraz esnek. Fiyatını haketsin yeter.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Babba İlk mesajda önerilerime bakabilirsin genel olarak hepsi f/p ürünü direk şu modeli al diyemiyorum maalesef

@furkan1284 selam silikonsuz olarak soundpeats true air olabilir veya tr derseniz bu modelde çok beğeniliyor
https://bit.ly/32Vmd8Y

bilalgokce

Üye
Abi merhaba, iyi günler. AptX destekli yüksek ses veren tws bi kulaklık almak istiyorum. 1more e1026bt stylish nasıl sence? Başka bir kulaklık önerirsen de sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim..

hasancan58

Üye
Merhaba iyi günleR ben bir bluetooth kulaklık almak istiyorum fakat QCY T5 & Haylou GT1 Pro arasında kaldım. Mikrofon olarak hangisi sizce daha iyi ? @EnesOZEN

Son düzenleme:
Merhaba enes bey qcy t5 modelini satın aldım ve kulaklık ile herhangi bir ses duyduğum işlem yaptıktan sonra örneğin şarkıyı kapattıktan sonra yaklasik 5 6 saniye kadar cızırtı gibi bir ses çıkıyor tam cızırtı denemez ama tuhaf bir ses bu ses normal midir (şarkı dinlerken rahatsız etmiyor ya da bir ses almıyorum)

ismetemir

Üye
S.a abi iyi akşamlar bu xiaomi air 2 kulaklıklar ın güncellemesi nasıl oluyor çin versiyonu uygun diye onu alacam ama fark ne güncelleme yapabiliyor muyuz

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@hasancan58 merhaba o konu ile ilgili bir video mevcut ben t5 alırdım
-Haylou GT1 Pro VS QCY T5 Detaylı Karşılaştırma VİDEOSU: http://bit.ly/2vYN9Ic

@bilalgokce Güzel bir model tavsiyelerim ilk mesajda ;)

@Emir Poyraz Selam evet normal çoğu modelde olabiliyor dip ses diye geçiyor

@ismetemir Selam çin versiyonlarda telefondan VPN ile konumu çine ayarlamak gerekiyormuş ben yapmadım , pro 2 nin güncelleme videosu mevcut kanalda ,
air 2 de aynı şekilde güncelleniyor.

Tahaatan

Üye
500tl civarı bütçem var amacım müzik dinlemek ve dizi film izlemek
Bime jabra 65t geliyor bunun dışında 1more stylish, ttec airbeat duo, jbl tune220 modelleri var 500 600 bandında
Türkiye içinden almayı düşünüyorum. Hangisini tercih etmeliyim.

ibrahim

Üye
Enes Bey merhaba,
3 kulaklık arasında kaldım yardımcı olabilirsiniz sevinirim.
"Haylou T19", "Anker Soundcore Life Note" ve "Taotronics Soundliberty 53".
Bunlardan sadece Haylou T19 incelemeniz var biliyorum ama yine de yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Oyun ve konuşma amaçlı kullanmıyorum. Daha ziyade yüksek ve kaliteli bir sesle müzik dinleme amaçlı kullanmak istiyorum.
Ayrıca sizin tabirinizle tombik yapıda bir kulaklık istemiyorum. Onun yerine uzun yapıda olanları tercih ediyorum. Yukarıda bahsettiğim 3 kulaklık da bu yapıda zaten.
İyi çalışmalar.

cem09

Isınmaya Başlayan Üye
Merhaba. Qcy T5 kulaklıkla dün Instagram canlı yayınında şarjım bitti 55 dakikada. Sağ kulaklık ta zırt pirt çıktı. Açıkçası memnun değilim. Bana özellikle mikrofonu iyi, kulaktan kolay kolay düşmeyen ( kulak küçük) , maksimum 200 TL civarı bir kulaklık önerir misiniz?

imardas

Üye
Selamlar bir kaç haftadır tws kulaklık bakıyordum ve bütçem de arttı git gide
Sonunda max 400-500 bandında karar verdim.
İncelemeleriniz de ışık tuttu bana
Aklımdaki modeller
Mpow x3
Haylou t19
Soundcare life p2
Xiaomi 1more(o tarz rahat olur mu bilemiyorum)
Benim için önemli olan müzik. Ve ortalama mikrofon performansı. Tam Mpow x3 de karar kılmıştım aptx desteği yokmuş o yüzden kafam epey karıştı. Ses kalitesi olarak çok fark ediyor mu aptx . Telefonum xiaomi. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:

Wufuk

Üye
Enes bey merhaba hayırlı akşamlar yardımınıza ihtiyacım var tws bir kulaklık almak istiyorum bana yardım edebilir misiniz haylou t15 aldım beğenmedim geri iade ettim görüşme performansı iyi ama uygun fiyatlı bir model istiyorum Türkiye de satılan super copy veya i3000 pro bulabilir miyim acaba yada o modelleri önerir misiniz bütçem maksimum 200 lira

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Tahaatan Selam direk şu modeli alın diyemiyorum maalesef

@ibrahim Selam 53 teknik özellik olarak daha geride, anker ile 53 denemedim maalesef yüksek ses istiyorsanız t19 size yeterli gelmeyebilir,

@cem09 selam görüşme için önerilerime ilk mesajdan bakabilirsiniz bütçenize göre

@imardas selam kullanılan çipset daha önemli jabra 75t de aptx yok ama çoğu modelden çok daha iyi ses kalitesi , yurt dışından alabiliyorsanız x3 güzel bir tercih olur.

@Wufuk klon ürün almanızı tavsiye etmem