Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

Merhabalar videonuzu izledim spor yaparken kullanmak üzere QCY T6 model kulaklık aldım gayet memnunum sadece şarj ederken sağ kulaklık yerine oturmasına rağmen şarj olmuyor birde şarj ederken nasıl bir yol izlemeli önce kutuyu mu şarj edeyim yoksa kulaklıklar la beraber mi şarja takayım

Brcnyc

Üye
Merhaba,
Bende xiaomi 1c vacuum mop var.Videonuza da yorum yazdım bende deneysel özelliklerde akıllı harita alanı hiç çıkmıyor yalnızca dark mode diye bir alan çıkıyor aktif olabilecek. Okuduğum kadarıyla haritalama özelliği var bende niye aktif değil? Cihaz her seferinde baştan harita çıkarıyor, öncekini siliyor ne yapmalıyım?

FrknDrn

Üye
Abi benim 200₺ ye kadar bir bütçem var silikonlu istiyorum şimdiye kadar redmi airdots pro nun indirime düşmesini bekledim ama düşeceği yok bende farklı modellere yöneleyim dedim uzun istiyorum (redmi airdots gibi küçük olanlar değil) oyun için çok fazla kullanmayacağım qcy T5 i önerecek olursan onunda görünüşü kötü sen ne dersin ne alayım.

DasAuto

Üye
1000 tl ye kadar önerebilceğin tws kulak nedir bir sürü var karar veremiyorum muzik dinlemek için alıcam airpods dan iyisi varmıdır bilemedim

Tahaatan

Üye
Anker life dot 2 hakkında pek yorum bulamadım ürün hakkında bilginiz var mıdır
1more stylish ile müzik kalitesi açısından hangisi daha iyidir

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@DasAuto öneririm , airpods pro dan daha iyi olduğu belirtiliyor ses kalitesi olarak
Jabra Elite 75T trendyol 🇹🇷 http://bit.ly/3a9tmoJ
Jabra Elite 75T n11 🇹🇷 https://bit.ly/32hZlBo

@Tahaatan Ankerin kulaklıkları kötü olmuyor çoğunlukla , dot 2 1 more rakibi olamaz ama tahminim daha alt seviyede kalır

@Mustafa9112tr Sadece özelliklere bakarak yorum yapmak zor , iphone kullanıcıları için pratiklik olarak airpods pro rakip yok gibi

Enes_05

Üye
@EnesOZEN Enes abi haylou gt1 kulaklığım var dün oyun oymadım kulaklığı kutusuna bıraktım sabah uyandığımda sağ kulaklıkta kırmızı ışık yanıyor ve asla açılmıyor 3-4 dakika bastım reset atmaya çalıştım ama düzelmedi kutunun şarjı full sol kulaklığında şarjı full ama sağ kulaklık kapalı olduğu için bakamıyorum. Hiç bir türlü açamadım sadece kırmızı ışık yanıyor ve hiç sönmüyor. Ne yapabilirim

scorpio

Üye
@EnesOZEN Şuan xiaomi'nin hybrid pro 2 kablolu modelini kullanıyorum. telefonum iphone 7 plus. 3.5 mm jaklı kulaklık kullanmak için senede 1-2 kere dönüştürücü almam gerekiyor ve artık sinirim bozulmaya başladı. ya kulaklık kablosu bozuluyor ya da dönüştürücü. daha önceki kullandığım kulaklıklar sennhesier cx3.00 ve cx300 idi. kulaklıktan istediğim temiz ve doğal ses vermesi. bass yönünden bi beklentim yok. anker soundcore life dot 2 modeline baktım ama yurtdışı satış fiyatı 49 dolar iken türkiyede 450-500 bandında seyrediyor. 1more stylish modeli ise yurtdışında 70-109 dolar arasında oynarken türkiye fiyatı 375-400 civarında. sadece şu sonuca bakarak 1more stylish modelinde karar kıldım. 500lira altında temiz ve net ses veren başka kulaklık öneriniz varsa açığım, yoksa bu modeli almayı düşünüyorum. teşşekür ederim.

Tahaatan

Üye
Galaxy buds ve 1more stylish cihazlarından birini tercih etmeyi düşünüyorum. Türkçe karşılaştırmalarını bulamadım yabancı kaynaklarda da buds ın midlerde 1more un ise basslarda daha iyi olduğunu söylemişler genellikle ikisini de deneyen varsa fiyata bakmadan müzik kalitesi açısından hangisinin daha iyi olduğunu söyleyebilir mi

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Enes_05 Geçmiş olsun yapılabilecek çok bir şey yok resetten başka kulaklık ayrı olarak dursun şarjı bitsin full sonra bi daha şarj etmeyi dene bozulma ihtimali yüksek

@scorpio 1more olabilir biraz daha uygun fiyatlı olsun derseniz kz s1 de olabilir

@Tahaatan budsu denemiştim ve fiyatına göre beğenmemiştim ben olsam 1more alırdım.

@Yavuz Furkan Yıldırım 1more denemedim maalesef

Son düzenleme:

Enes_05

Üye
@Enes_05 Geçmiş olsun yapılabilecek çok bir şey yok resetten başka kulaklık ayrı olarak dursun şarjı bitsin full sonra bi daha şarj etmeyi dene bozulma ihtimali yüksek

@scorpio 1more olabilir biraz daha uygun fiyatlı olsun derseniz kz s1 de olabilir

@Tahaatan budsu denemiştim ve fiyatına göre beğenmemiştim ben olsam 1more alırdım.
Eyw Denedim şarjı bitti tekrar şarja taktığımda kendine geldi. Şuanlık bir sıkıntı görünmüyor. İnşallah sonrasında da olmaz

p4rs

Üye
@EnesOZEN
500 TL bandında TWS kulaklık alıcam. (Hediye olarak alıcam. O yüzden bütçeyi 50 TL'den fazla geçmese iyi olur.) 1More Stylish düşünüyorum yoksa bu fiyat bandında daha iyisi var mı?
Genelde müzik dinler ve dizi izlerim. Bazende hikaye temalı oyun oynadığımdan gecikmesi çok yüksek olmasın. Birde 1More'un çakması var mı? Türkiye'deki resmi distürbitörü Cepport mu? n11'den alıcam ona göre. Haylou GT1 PLUS'dan geçiceğim. Belirgin bir kalite farkı hisseder miyim? Ses kalitesine önem veriyorum. Birde benim kulağım biraz küçük herhangi bir düşme problemi yaşar mıyım 1more'da?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@p4rs 1 mesajda bu kadar soru sorabilmen harika :) ben olsam 1 more alırdım. tecrübe etmediğim için detaylı yorum ve kıyaslama yapamayacağım.

@Yavuz Furkan Yıldırım airfree modelini test etmedim yavuz

Kyhnvrgli

Üye
Merhaba hocam,
3 kulaklık arasında kaldım. Yardımcı olabilirsen sevinirim.
1) Anker SoundCore Life Note TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık - IPX5 Suya Dayanıklı - AptX - cVc Mikrofon - Siyah - A3908
2) OPPO Enco W31 Kablosuz Bluetooth Kulaklık
3) Huawei FreeBuds 3i Bluetooth Kulaklık ANC (Aktif Gürültü Önleyici)

Çoğunlukla güçlü bass li müzik dinlerim. Ses çok iyi olmalı. Telefon görüşmelerinde de beni üzmemesi gerek. Yardımcı olabilirsen sevinirim. Teşekkürler şimdiden