Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

blackrebel

Üye
@blackrebel C.tesi incelemesi gelecek

@Anonym Mouse selam Taotronics Soundliberty 53 pro modeline bakın

@TheMedusa Ben alırdım.

@Altunf Tarih veremiyorum ocak ayı içinde.
Haylou T15 alacaktım sonra Taotronics Soundliberty 53 Pro çıktı karşıma. Özellikle müzik için kullanacağım ama telefon görüşmelerid e yapılabilir olsun diye düşünüyorum. Seslerdeki dengeyi severim ama bassları biraz daha berrak ve güçlü olan ses seviyesi yükse bir şey arıyorum aslında.

Altunf

Paylaşımcı Üye
Abi selam, AliExpress kuponumun süresi dolacağı için 1-2 gün içinde sipariş vermem gerek ve Nb2 ile Fiil t1 pro arasında kaldım. Eğer t1 proyu denediysen sence hangisini seçmeliyim? Önceliklerim kulak konforu, ses kalitesi ve ses yüksekliği. Teşekkür ederim. @EnesOZEN

Browning

Üye
QCY T7 Kulaklıkta sol kulaklık 40 sağ kulaklık 20 deyken şarjı bitti bu normal mi ? yeni aldım ve şarj dengesinin böyle olması normal mi

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Altunf Şuan elimde nb2 olmadığı için birebir vs yapamıyorum maalesef benzer kalitede yurt dışı vs videolarına bak derim.

@Browning % olarak değil dk olarak 10-15 dk önce bitmesinde bir sorun yok , % ler bazen yanlış gösterebilir

@blackrebel C.tesi incelemesi gelecek

@Anonym Mouse selam Taotronics Soundliberty 53 pro modeline bakın

@TheMedusa Ben alırdım.

@Altunf Tarih veremiyorum ocak ayı içinde.
Sağolun ancak 53 ve 53 pro modelini o kadar beğenmedi.İyiymiş ancak tasarım olarak Qcy T3 modelini daha çok beğenmiş.Onun da bas kötü ,sesi düşük ve dokunmatiği kötü diyorlar emin olamadım.JBL Tune 220 ise silikonsuz diye yanaşmadım.Başka öneriniz varsa sevinirim uzun ve silikonlu kulaklıklar için @EnesOZEN

Son düzenleme:

selinbaser

Üye
merhaba ben jbl t110 u severek kullaniyorum ses kalitesi, disa ses vermeme ve dis sesleri kesmesi bakimindan cok memnunum ama sporda da kullanabilecegim ve jbl t110 nun bu ozelliklerine de sahip bir tws silikon uclu kulaklik onerebilir misiniz? 350 tl yi asmazsa sevinirim. tesekkurler :)

Altunf

Paylaşımcı Üye
Abi henüz fiil t1 pro incelemesi gelmedi ancak F/P model listesinin başına yıldızlı şekilde eklemişsin. Buradan kulaklığı denediğin ve çok beğendiğin sonucunu çıkarabilir miyiz :p @EnesOZEN

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Anonym Mouse Selam son videoma bakın haylout 19 değerlendirebilirsiniz

@selinbaser Selam spor için son incelediğim hakii g1 pro modeli oldukça uygun kullanılan çip kaliteli

@Altunf evet (y)

alp7

Üye
İyi günler Enes Bey. Tavsiyenizle aldığım QCY T5'ten sonra yeni bir kulaklık deneyimlemek istiyorum. 250 TL bütçe ayırdım. Müzik dinlemek için kullanacağım, kulaklığı yurt içinden alacağım. TaoTronics Soundliberty 53 Pro almaya karar vermişken bir arkadaşımın tavsiyesiyle incelediğim Realme Buds Q da hoşuma gitti. İki kulaklığı da bu listede gördüm. Youtube kanalınızda Realme Buds Q incelemesi göremedim, ilerleyen zamanlarda inceleme veya karşılaştırma videosu gelme ihtimali var mıdır? Öneriniz nedir?

tttt

Isınmaya Başlayan Üye
@EnesOZEN selamlar herkesin sorduğu soruya içtenlikle yanıtladığın için teşekkürler. Bende artık kulaklık araştırmamı en sonuna gelmiş bulunmaktayım.
Hakii G1 Pro mu Boya Ap1 mi ? evet hala kulaklık araştırıyorum ve son incelemenden sonra ister istemez sorayım dedim. :) Jabra 65t'den vazgeçtim. 75tye de bütçe el vermiyor. KZ serisinden de yeni çıkan modeli olduğu için vazgeçtim. Sizin yorumunuza göre gidip almayı planlıyorum şimdiden teşekkürler.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@alp7 Selam buds Q güzel bir model ve yorumları olumlu incelemek istiyorum lakin o kadar fazla model varki şuan elimdekileri bitirip incelesem en az 2 ay sürer :)
velhasılkelam t5 den sonra 53 prodan ziyade qualcom 3020 cipini kullanan kulaklık modellerine bakmanızı öneririm ilk mesajın en altına ekledim.

@tttt Selam spor içi ağırlıklı kullanacaksanız g1 pro güzel bir model , boya müzik kalitesi olarak mutlu eder görüşme olarak beklentinize bağlı ,
qualcom 3020 cipini kullanan kulaklık modellerine bakmanızı öneririm ilk mesajın en altına ekledim.

alp7

Üye
@alp7 Selam buds Q güzel bir model ve yorumları olumlu incelemek istiyorum lakin o kadar fazla model varki şuan elimdekileri bitirip incelesem en az 2 ay sürer :)
velhasılkelam t5 den sonra 53 prodan ziyade qualcom 3020 cipini kullanan kulaklık modellerine bakmanızı öneririm ilk mesajın en altına ekledim.

@tttt Selam spor içi ağırlıklı kullanacaksanız g1 pro güzel bir model , boya müzik kalitesi olarak mutlu eder görüşme olarak beklentinize bağlı ,
qualcom 3020 cipini kullanan kulaklık modellerine bakmanızı öneririm ilk mesajın en altına ekledim.
Öneriniz için teşekkürler. İnceleyeceğim.

Kaanz01

Üye
merhaba iyi forumlar diliyorum bilmiyorum doğru yeremi yazıyorum enes bey bi sorum olcaktı 3000-4000 TL bandında tavsiye ettiğiniz projeksiyon varmı acaba gerçekten sizi severek takip ediyoruz yorumunuz benm için önemli

kadir_kaan

Üye
Enes bey merhaba,youtube araclığıyla tanıma fırsatım oldu sizi severek takip ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.Benim kısa bir sorum olacaktı haylou gt3 marka modelli cihaz hakkında yurtdışı harcinde bir içerik bulamadım acaba ürün orjinal değil mi soru işareti oluştu kafamda kısa sürede içerik çekemiyceğinizi biliyorum ürün hakkında kısa düşüncelerinizi yada tahminlerinizi öğrenebilirmiyim iyi günler...

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Kaanz01 Selam benim de aklımda bu model var o fiyatlara
https://bit.ly/3nFgxZZ yurt dışında çok beğenilen bir model kullanıcı yorumları olumlu 1080p bir cihaz negatif yanı 1080p olması ve orjinal netflix sertifikası olması büyük avantaj, 2. el epson veya viewsonic bakabilirsiniz sahibindende mutlaka 1080p alın ama

@kadir_kaan Selam ürünü gördüm haylou boş durmuyor maaşallah çok bir espirisi olacağını düşünmüyorum yine giriş seviyesine benzer bir ürün yani bi t19 performansı vermez incelemesi gelebilir.

Furkan Tan

Üye
400 tl ye kadar bütçem var
Kulak üstü kulaklık almak istiyorum
İstediğim şey temiz ses ve yalıtım
Hangi kulaklığı tercih etmeliyim

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Furkan Tan SELAM furkan , ilk mesajda önerilerim mevcut , denediklerim arasında SoundSurge 85 olabilir.

kadir_kaan

Üye
@Kaanz01 Selam benim de aklımda bu model var o fiyatlara
https://bit.ly/3nFgxZZ yurt dışında çok beğenilen bir model kullanıcı yorumları olumlu 1080p bir cihaz negatif yanı 1080p olması ve orjinal netflix sertifikası olması büyük avantaj, 2. el epson veya viewsonic bakabilirsiniz sahibindende mutlaka 1080p alın ama

@kadir_kaan Selam ürünü gördüm haylou boş durmuyor maaşallah çok bir espirisi olacağını düşünmüyorum yine giriş seviyesine benzer bir ürün yani bi t19 performansı vermez incelemesi gelebilir.
hocam ürün elime bugün geldi mikrofon ses ve oyun performansı gayet iyi bas ve tiz dengeli kutu kalitesi yetersiz dokunmatik konusunda - diye düşünüyorum incelenmesi gereken bir ürün teşekkür ederim

caganbb

Üye
Abi wavefun xpods 3, edifier x3 ve hakii g1 pro arasında kaldım hergün 1 saat spor yapıyorum ses kalitesi en iyi olanı söylersen sevinirim.
Sence hangisini seçmeliyim? @EnesOZEN

Son düzenleme: