Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

mltnsy

Üye
abi merhaba
wiwu airbuds proyu test etme inkanın varmı?

StartPy

Üye
@EnesOZEN Selamlar, Fill t1 pro incelemesi gelecekmi ? Gelecekse tahminene ne zamana gelir ? NB2 ile t1 pro arasında kaldım incelemede kıyaslama yaparsan cok sevinirim.

Son düzenleme:

raziel82

Üye
arkadaşlar merhaba,

soundpeats true air 2 nasıldır? silikonsuz olarak düşünüyorum. alınır mı? özellikleri iyi mi?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@caganbb Selam g1 pro spor için daha uygun olur , bass olarak en önde o sporada en uygun o günlük kullanılacaksa daha çok tasarımı rahatsız edebilir , xpdos sesi az gelebilir
2. olarak x3 alın

caganbb

Üye
@caganbb Selam g1 pro spor için daha uygun olur , bass olarak en önde o sporada en uygun o günlük kullanılacaksa daha çok tasarımı rahatsız edebilir , xpdos sesi az gelebilir
2. olarak x3 alın
Son bir sorum olacaktı klasik müzik dinlerken g1 pro nun bass ı rahatsız edici olur mu?

alp7

Üye
Enes Bey iyi günler. KZ S1D, Realme Buds Q ve TaoTronics Soundliberty 53 Pro arasında kaldım. Önceliğim müzik dinlemek. Yurt içinden alacağım. Hangi kulaklık daha mantıklı olur. Bu üç cihaz arasındaki herhangi bir cihaz beni pişman eder mi?
Not: Realme Buds Q diğer iki kulaklıktan 20 TL daha ucuz.

StartPy

Üye
20 f/p deki sıralama en iyiden kötüye doğrumu yoksa rastgelemi

Vali

Üye
@Eren26 Selam hangi kulaklığı kullanırsanız kullanın silikonsuzlar dahil çok uzun kullanımda acı yapar, silikonlu olarak biraz daha kısa sürede yapar
aralarında ses kalite farkı mevcut plus daha iyi , müzik için onu tavsiye ederim günlük kullanım ve görüşme için t7 alınabilir
bu videoyada göz atmanızı tavsiye ederim.
Silikonlu Kulaklık mı ? VS Silikonsuz Kulaklık mı ? https://bit.ly/2XNcVtZ
SELMLAR . ABI SORCKLARIM VARDI AMA NERDEN YAZCGIM MESJI

StartPy

Üye
Edifier NB2 de aac desteği yokmuş sanırıım iphone da kullanacağım ses kalitesi kötümü olur acaba bilgisi olan varmı ?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@caganbb Bassı sevip sevmemenize bağlı bir durum tiz olarak iyi bir model , lakin klassik müzik ağrlıklı dinliyorsanız bass olarak değilde mid ve tiz olarak önde bir model daha mutlu edebilir sizi kz s1 gibi

@alp7 Selam buds q denemediğim için onun hakkında yorum yapamıyorum , s1d biraz daha tiz ağıklıklı temiz ses veren bir kulaklık , 53 pro bass lar daha iyi
genel ses kalitesi olarak çok farkları yok , mikrofon olarak yine 53 pro daha iyidir. s1 ve s1d ler biraz kaba duruyor kulakta

@StartPy karışık,iphone da test ettim kodec desteği çoğu zaman kağıt üzerinde kalıyor önemli olan firmanın ne kadar tecrübeli olduğu hangi çipi kullandığı arge si vs olarak değişiyor

Erdemuyan

Üye
Hocam silikonlu ucuz modellere bakıyorum qcy t5 ,haylou gt1, gt1 pro modelleri arasıdında kaldım öncelikli olarak müzik ve video. Aynı zamanda qcy ve haylou firmalarının garanti hizmeti kalitesini de merak ediyorum. Bu arada senin tavsiyenle t7 almıştım memnunum teşekkürler.

musayekta

Üye
Abi merhabalar hakii nin videolarını izledim gt1pro ile moon arasında kaldım ses kalitesi ve seviyesi olarak hangisini önerirsin. Gt1pro da telefon görüşmesinde karşıdan gelen ses kulaklıklar da kayma yapıyor mu? Moon kulağa tam oturuyor mu kulaktan düşme hissiyatı veriyor mu cevap verirsen çok mutlu olurum

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
selam müzik için haylou modellerini vs yaptığım videoya bakabilirsiniz
https://bit.ly/3itTzS0 1more biraz daha iyi olur o modellerden sadece o markaların değil tüm markalarda ürünü getiren kişi garanti hizmeti vermek zorunda
ancak tws ler dahil maalesef ülkemizde çoğu üründe kullanıcı hatası olarak sonuçlanıyor çoğu durum.

@musayekta selam iki modelde güzel oturuyor g1 pro daha iyi ses kalitesi olarak yükseklik olarak da biraz daha yüksek , kayma olmuyor

ataslan19

Üye
@EnesOZEN Selamlar, Fill t1 pro incelemesi ne zaman gelir? yabancılar çok övüyor ama sizin görüşünüz benim için önemli. Edifier NB2 ile fill t1 pro arasında kaldım müzik önceliğim tavsiyeniz nedir?

StartPy

Üye
@EnesOZEN Selamlar, Fill t1 pro incelemesi ne zaman gelir? yabancılar çok övüyor ama sizin görüşünüz benim için önemli. Edifier NB2 ile fill t1 pro arasında kaldım müzik önceliğim tavsiyeniz nedir?
Bende iki kulaklık arasında kaldım. Bu hafta NB2 yi alıp T1 Pro incelemesi gelince duruma göre onuda almayı düşünüyorum.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@ataslan19 selam kötü bir haberim var maalesef nb2 elimden çıkarmıştım bu şekilde bir vs olabileceğini ön göremedim ,
yani 1:1 vs yapmam zor ancak çok iyi fiyat bandına göre sesi çok iyi , 1-2 haftaya gelecek incelemesi yabancı vs videoları mevcut onlara bakabilirsiniz nb2 ye benzer hatta biraz daha temiz ve net diye yorumlar görmüştüm. @StartPy

kayra58

Üye
Kullanım amacım öncelikli olarak müzik video vs 2.olarak oyun 3.olarak konuşmak ama mikrofonuda iyi olsun yeter 450 TL bütçem var sayılır ama hepsini harcamak istemiyorum ne almamı önerirsin

Son düzenleme:

alp7

Üye
İyi günler Enes Bey. Kararımı verdim, sipariş etmeden önce size sormak istedim. Kablolu ve kablosuz kulaklık için 300 TL bütçe ayırdım. JBL C100SI ve Realme Buds Q almayı düşünüyorum. İki kulaklık da tavsiye listenizde var. Almam mantıklı olur mu?
Ekleme: Realme Buds Q satın aldım.

Son düzenleme: