Neler yeni
Bluetooth Rehberi

Merhaba Forumumuza Hoşgeldiniz. Konu açmadan önce aşağıdaki ↓↓↓↓ konuyu mutlaka OKUYUN ! 😉 iyi forumlar... https://bluetoothrehberi.com/konu/forumda-konu-acarken-dikkat-etmeniz-gerekenler.350/

TAVSİYE ETTİĞİM TÜM KULAKLIKLAR TEK LİSTE

Ntech

Üye
@mirerdem Selam açıkcası silikonsuzlarda çok yüksek ses veren bir model deneyimlemedim aşağı yukarı çoğu benzer ses yüksekliği olarak

@Efecanz Selam son incelediğim modele bakmalısın

@Ntech Selam yurt içinde seçenekler biraz kısıtlı ancak xiaomi air 2 se , taotronicst 92 , olabilir 2 se biraz daha iyi mikrofon olarak
QCY t10 modeline de bakabilirsiniz uzun yapıda olduğu için top tasarımlılar kadar rahatsızlık vermez silikonlu olarak görüşme kalitesi oldukça iyi

@Ntech Selam tronsmarts spunky
http://bit.ly/35EcPsC
veya x3 olabilir spunky çok az farkla daha iyi x3 den genel ses kalitesi olarak

Ntech

Üye
Selamlar @EnesOZEN ben de tavsiyelerinize göre qcy t10, taotronics 92 ve 53 pro arasında kaldım. Bir de air 2 se var tabi. Ama tasarım olarak bu model kaba geliyor.

Enes Bey merhaba. Taotronics soundliberty 92 model kulaklığı aldım. Sadece Whatsapp görüşmelerimde sürekli kulaklıkların bağlantısı kopuyor. Bu sorun ile ilgili bilginiz var mı ? Telefonum Sony xperia xz bluetooth 4.2 sürümüne sahip. Kulaklığı Xiaomi mi note 10 lite modelinde denediğimde gayet başarılı idi. Sony telefonumda böyle bir sorunla karşılaştım.
Teşekkürler,

Betta

Üye
@EnesOZEN merhaba, 250 TL altı müzik ve görüşme olarak ben olsam bunu alırım dediğiniz hangisidir. Sizin tavsiyenizi önemsiyorum. Ancak şu veya bu diye bakıyorum aklım karışıyor net olması için siz olsanız hangisini alırdınız.

sykriam1992

Isınmaya Başlayan Üye
@EnesOZEN Merhaba QCY markarsı T10 Dan sonra tekrar aynı model olarak T11 çıkarmış inceleme şansınız oldu mu ayrıca incelemelerinizde kızılötesi sensör yani kulağa takıp çıkarmada durma devam etme özelliği var mı yok mu belirtme şansınız var mı ? Bu modeldede var mıdır acaba ?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@italyansasirmisin selam maalesef tws kulaklıklar diğer bluetooth cihazlara göre uyumluluk konusunda biraz daha sıkıntılı yani çok fazla cihaz olduğu için
bazı telefonlarda böyle sorunlar olabiliyor bluetooth çipinden kaynaklı , ben iphone 5 , genelaral mobi gm5 , mi9t , iphone xr de test ettiğimde bir sorunla karşılaşmamıştım. çözümü yok diye biliyorum

@Betta Selam ben haylou T19 alırdım.

@sykriam1992 Selam çok model deniyorum net hatırlamıyorum varsa incelemesinde mutlaka değinmişimdir t10 için :)
11 incelemesi gelecek gözle görülür bir fark göremedim 10 ile

Dfani

Üye
Enes Bey merhaba, 300 lira civarı yurtiçinden Müzik amaçlı hangi tws kulaklığı önerirdiniz.
Kzs1 d
Tronsmart spunky beat
Haylou t19
Arasında kaldım bunların haricinde önerdiğiniz varsa da çok mutlu olurum

Son düzenleme:
Enes bey selam

spor ve müzik için tws kulaklık düşünüyorum

hakii fit ve ttec airbeat modelleri arasında kaldım
ttec basları çift sürücü sayesinde çok güzel ama kulağı rahtsız ediyormuş
hakiinin de bassalrı çok mu dşüktür acaba

hangisini tavsiye edersiniz?

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Dfani selam müzik 1.amaç ise spunky , görüşme de en az müzik kadar önemli ise t19

@Şamil BİRCAN selam hakii nin g1 pro modeli daha uygun olur bass istiyorsanız
ttec tasarım olarak fye 7 nin aynısı kulağa güzel oturuyor bir rahatsızlık hissetmedim ben uzun kullanımda bütün silikonlu modellerde olduğu gibi
rahatsızlık yapacaktır.

Dfani

Üye
Hocam peki Haylou t19 ile yaşayacağım müzik deneyimi ile spunky ile yaşayacagım deneyim 100 lira farka değer mi

sykriam1992

Isınmaya Başlayan Üye

SOUNDPEATS TrueAir2 bu üründe neden kızılötesi sensör olmaz anlamıyorum​

Raserk

Üye
@EnesOZEN hocam ve arkadaşlar, kullanım amacım sadece ve sadece müzik dinlemek, maksimum 250 tl bütçem var silikonlu ve yurtiçinden almak istiyorum, arastirdigima göre kriterime uyan tek kulaklik kz s1d dinamik, diğer müzik için olan twsler yurt içinde satılmıyor, müzik için kz s1d mi yoksa teatronics 53 pro mu veya haylou t19 mu almalıyım?

Enes hocam selamlar. Ben Tronsmart Spunky Beat, Hakii Time ve Edifier x3 arasında kaldım. Birbirine yakın performanslar verdiklerini sizin sayenizde biliyorum bu yüzden çok teşekkür ederim. Benim sorum daha doğrusu sorunum kulaklarımın küçük olması siz bu kulaklıkları deneyimlemiş biri olarak bana bu olabilir ya da bunu alman daha uygundur diye tavsiye verebilirseniz çok memnun kalırım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@Dfani Selam müzik kalitesi olarak çok farkları yok , spunky ses yüksekliği biraz daha yüksek t19 görüşme olarak biraz daha önde
en önemli fark bence tasarımsal

@Raserk selam s1d modeli biraz daha tiz ağırlıklı , t19 daha uygun olur

@kuultakılanzubbe selam time time modeli en iri olan , spuny en küçük olan x3 ortada kalıyor daha ergonomik spunky ye göre , spunyi kulağa oturtmak biraz uğraştırıcı olabilir tek seferde değilse 10-15 sn uğraşabilirsiniz , x3 daha iyi oturur spunky göre x3
de top tasarımlılar arasında en küçüklerden

MMG44

Üye
@EnesOZEN Enes bey bir çok kulaklık incelemenizi izledim ama işin içinden bir türlü çıkamıyorum hali hazırda kullanmış olduğum QCY t2 kulaklığım sadece sol taraftan ses veriyor bu nedenle yeni bir kulaklık arayışındayım. Kulaklığı daha çok dizi film izlemek müzik dinlemek nadir de olsa görüşme yapmak için kullanıyorum. Düşündüğüm modeller QCY T-10 (t11 modeli çıkmış bass performansında bir iyileştirme var mı bilinmiyor) Haylou T-19 (kızılötesi algılayıcısı sağlıklı çalışmadığından dolayı çok yakın değilim sorun çıkarsın istemiyorum) Taotronics 53 pro (yorumlar çok olumlu ancak düz 53 modeli hali hazırda ablamda var fakat çok ergonomik değil kaba duruyor ve müzik durduktan sonra 5-10 saniye dipten gelen tıss sesi can sıkıyor), Taotronics'in yeni modeli olan soundliberty 92 ise çok uzun gerçekten hepsine bir bahane buldum işin içinden çıkamıyorum. Siz olsanız müzik durduktan sonra derinden tıs sesi gelmeyen 350TL'ye kadar yurt içi öncelikli silikonlu silikonsuz fark etmez hangi modeli alırdınız acaba ?

***Güncelleme: @EnesOZEN hocam MPow X3 hakkında yorumunuz nedir acaba SoundPeats True Air 2 ile arasında tercih yapacak olsanız hangisini tercih edersiniz acaba bu iki modelden birini almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@MMG44 Selam Müzik için silikonlu bir model öneririm , edifiier x3 veya spunky olabilir , spunky çok az daha önde son ses seviyesi ve genel müzik deneyimi olarak
mpow x3 güzel bir model sol kulaklık tek kullanılmıyor , incelemede o kısımda hata var benim videomda ,
o fiyatlara çıkarsanız Xiaomi FIIL T1 Pro - EarFun Free Pro veya soundpeats sonic de olabilir

perperek

Üye
Enes Bey Fiyat abartı olmamak kaydı ile sadece müzik dinleyebileceğim TWS ne tavsiye edersinizbütçe 400TL altı. Müzikler çoğunlukta elektronik tarzda ve heavy metal ondada daha çok Manowar...W.A.S.P. arada Tony Macalphine gibi

koray0

Üye
Enes abi merhabalar, tüm videolarını izledim ve yazıdaki tüm ürünleri inceledim fakat yine de çok kararsız kaldım. 400 tl altında çoğunlukla müzik dinlemek için bassları kaliteli bir kulaklık arıyorum. Türkiyeden alacağım. 2. Olarak ise bütçem yetmezse diye yine müzik dinlemek için 300 tl altında bir kulaklık önerisi istiyorum senden. Cevabını bekliyorum. Teşekkürler. Ek olarak mikrofonu da üzmeyecek, karşı tarafa sesi anlaşılır iletebilecek bir model olursa çok sevinirim.

EnesOZEN

Administrator
Yönetici
@koray0 Selam bu videoda söylediğim cevap halen geçerli
spunky modelini alırdım ben olsam , yine biraz daha sportif olsun dersen hakii g1 pro nun da bass ları oldukça doyurucudur.